Tegorocznym projekt StartAP, organizowanym przez Stowarzyszenie Studenckie Wigor, odbył się przy współpracy z ifirma.pl.

Cykl prelekcji miał miejsce między 19. a 23. marca na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Idea spotkań z okazji StartAP kierowana jest do studentów chcących założyć własną działalność gospodarczą, bądź już ją prowadzących. W ciągu tygodnia szkoleń, zainteresowani tematem mogą dowiedzieć się m. in. jak poradzić sobie z formalnościami związanymi z zakładaniem działalności, gdzie zgłosić się z pomysłem na biznes, czy też jakie umiejętności i cech pomagają w prowadzeniu firmy.

Cały projekt ma charakter warsztatów. Bierze w nim udział 50 studentów wrocławskich uczelni wyższych. Taka liczba pozwala na dobrą komunikację z prowadzącym, a także nawiązanie przydatnych kontaktów zresztą uczestników. Profesjonalne materiały szkoleniowe, wsparcie merytoryczne ze strony partnerów szkoleń i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród – oto co czekało wszystkich uczestników tegorocznych spotkań z cyklu StartAP.

Serwis ifirma.pl zabłysnął drugiego dnia. Jego przedstawicielka poprowadziła szkolenie na temat „Koszt prowadzenia działalności gospodarczej”.

„Chcę pochwalić uczestników warsztatów. Dosyć często prowadzę szkolenia, wykłady i prezentacje na różnych uczelniach i konferencjach. Grupa, z którą przyszło mi pracować tym razem, była wyjątkowa, a przekazywanie im wiedzy sprawiło mi naprawdę dużo radości.” – powiedziała Hanna Liczner – kierowniczka BOK serwisu ifirma.pl.

Tegoroczny StartAP trwał 5 dni. Każdy z nich był podzielony tematycznie i nosił osobną nazwę – ‚planujesz’, ‚finansujesz’, ‚zarządzasz’, ‚rozwijasz’. Z roku na rok spotkania cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co dobrze wróży nie tylko polskiemu biznesowi.

Komentarze są zamknięte.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty