W ostatnim dniu lutego 2008 został uruchomiony serwis internetowy pitroczny.pl służący do przygotowania rocznych rozliczeń podatkowych w internecie. Serwis jest całkowicie bezpłatny i umożliwia przygotowanie rozliczenia za pomocą przeglądarki internatowej z dowolnego miejsca na świecie.

Serwis www.pitroczny.pl gwarantuje aktualność i zgodność z obowiązującymi przepisami wszystkich druków, a przygotowanie deklaracji może odbyć się bez znajomości tajników prawa podatkowego. Został przygotowany głownie dla tych podatników, którzy nie chcą korzystać z biura rachunkowego i chcą samodzielnie się rozliczyć z fiskusem. Korzystając z serwisu nie trzeba instalować na komputerze żadnych aplikacji i wystarczy odpowiadać na nieskomplikowane pytania zadawane przez serwis, aby wypełnianie formularzy przebiegało szybko i sprawnie. Formularze mają przejrzystą szatę graficzną, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań możemy skorzystać z rozwiniętego systemu podpowiedzi i wyjaśnień.

Wszystkie podane informacje można w każdej chwili edytować oraz nieodwracalnie usunąć. Do edycji i usuwania danych konieczne jest posiadanie hasła, które indywidualnie wybiera się przy rejestracji w serwisie. Jeżeli podamy jakiekolwiek informacje to będą one przechowywane, chronione i udostępniane w serwerowni serwisu www.ifirma.pl do końca 2012 roku . Jeżeli jednak nie zostaną podane szczegółowe dane osobowe to nadal będzie można wypełnić deklarację w serwisie, ale wtedy trzeba będzie ręcznie uzupełnić odpowiednie pola na formularzach podatkowych przed ich wysłaniem do organu podatkowego. Gdy zostanie podany przynajmniej kod pocztowy lub miejsce zamieszkania to w sposób automatyczny wybrany zostanie właściwy Urząd Skarbowy, do którego należy wysłać zeznanie podatkowe.

Komentarze są zamknięte.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty