Dlaczego my?

Power Media mierzy wysoko i najczęściej trafia. Nie uznajemy statusu quo, dlatego ciągle przesuwamy granice, rozwijamy się dzięki kreatywnym i nowatorskim działaniom. Możesz być pewien, że wspólnie poszukamy sposobu na to, byś każdego dnia przychodził do pracy z radością. Możesz liczyć na nasze wsparcie, profesjonalizm i prowadzenie relacji opartej na zaufaniu.

Ty na pierwszym miejscu

Chcemy jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. Zrozumienie Twoich potrzeb jest kluczem do osiągnięcia wspólnego sukcesu. Preferujesz branżę farmaceutyczną, przemysłową, e-commerce, automotive; pracę na etat, własną działalność, na południu, w centrum Polski lub danego miasta, a może za granicą? Powiedz nam o Twoich oczekiwaniach, a otrzymasz od nas tylko takie propozycje, które rzeczywiście będą je odzwierciedlać. Inicjujemy dialog, motywujemy i inspirujemy do działania, bo wierzymy, że razem zdziałamy wiele.

Komunikacja

Masz pytania dotyczące procesu rekrutacji, stanowiska, firmy, godzin pracy, swojego CV, statusu w procesie, chciałbyś poznać szczegółowy feedback, a może nurtują Cię inne kwestie? Dzwoń! Nasi konsultanci służą informacją.

Różnorodność

Ważne gdzie, ważne co i ważne z kim – z nami znajdziesz odpowiednią dla siebie możliwość, zgodną z preferencjami. Tylko…decyzja może być niełatwa. Toniemy w bogactwie ofert.

Doświadczenie

Istniejemy na rynku 1997 roku i przez ten czas zdobyliśmy uznanie dużej liczby kandydatów. Dołącz do grona osób zadowolonych ze swojej pracy! Posiadamy realne informacje na temat pracy u naszych klientów, które to na bieżąco uzyskujemy od zatrudnionych przez nas osób. Twoja kariera jest więc w najlepszych rekach!

Pomysłowość

Mimo, że nasza historia rozpoczęła się niemal 20 lat temu, w dalszym ciągu wyrażamy się świeżością pomysłów i pełnią entuzjazmu. Szukamy niezawodnych rozwiązań, myślimy out-of-the-box, stale wypatrujemy nieschematycznych możliwości.

Solidarność

Walczymy o to, by Twoja przyszłość stała się naszą, wspólną rzeczywistością. Możesz zaufać nam, że przedstawimy Cię Twojemu potencjalnemu pracodawcy, najlepiej jak tylko to możliwe.


Trust Me, I'm an IT Recruiter.

Perfekcyjność

Nasza filozofia to profesjonalizm, przejrzystość i podtrzymywanie partnerskiej relacji. Ukierunkowujemy się na osiągnięcie możliwie najlepszych rezultatów – przede wszystkim z myślą o Tobie. Zatroszczymy się o to, by każdy potencjał znalazł odpowiednie dla siebie zajęcie. Naszym celem jest dotarcie do najodpowiedniejszych miejsc dla miłośników IT.