Szukając pracy z Power Media S.A. masz pewność, że wykorzystujemy wszelkie możliwości, aby znaleźć satysfakcjonujące Cię stanowisko, bo Twoje powodzenie to nasz sukces!

Współpraca z Power Media zapewnia szereg korzyści:

 • Wyszukujemy i dopasowujemy oferty pracy do kandydata 
  Przysyłając CV do Power Media kandydaci mają łatwy dostęp do aktualnych ofert pracy IT, które dopasowujemy do ich wiedzy i umiejętności. Dzięki temu oszczędzają oni czas, który musieliby poświęcić na poszukiwania i wybór odpowiednich propozycji.
 • Doradzamy w kwestiach zawodowych 
  Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska i ścieżki rozwoju zawodowego. Pracując zarówno z kandydatami, jak i pracodawcami mamy pełną wiedzę na temat rynku pracy IT. Dlatego potrafimy wskazywać kompetencje, które potencjalni pracownicy powinni rozwijać, żeby osiągać zamierzone cele.
 • Rekomendujemy kandydatów naszym klientom 
  Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi, jak również lokalnymi firmami. Dzięki temu często jako pierwsi dowiadujemy się o nowych wakatach i mamy możliwość zarekomendowania naszych kandydatów klientom, którzy jeszcze nie zdecydowali się opublikować ofert zatrudnienia.
 • Kontaktujemy się bezpośrednio z kierownikiem działu 
  Przesyłamy aplikacje bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za nabór na dane stanowisko, tym samym znacząco skracając czas trwania procesu rekrutacji.
 • Informujemy kandydatów na bieżąco 
  Przekazujemy informację zwrotną zarówno po rozmowie w Power Media, jak i po spotkaniu z pracodawcą. Dbamy, aby kandydat otrzymywał aktualne wiadomości na temat każdego z etapów rekrutacji.
 • Specjalizujemy się w rekrutacjach IT 
  Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie od 1997r. Nasi konsultanci w dziale rekrutacji także znają zagadnienia związane z IT i dobrze rozumieją specyfikę pracy w tej branży. Kandydat może rozmawiać z nami swobodnie i konkretnie.

Kandydaci o nas

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty