IT Global Manager (MAN/PS/MZ)
Programiści inni
Wrocław

Currently for Our Client we are looking for the candidates on the position IT Global Manager in Pszczyna .

Responsibilities:

  • Collaborate with Technical and BO manager to formulate Envi IT strategy based on business needs
  • Review IT application portfolio and define IT project priorities
  • Review new IT project opportunities to ensure alignment with Envi IT strategy
  • Drive standardization of IT applications within Envi
  • Represent Envi in the IT Council
  • Evaluate new technologies and assess potential value to the Envi business
  • Manage the Envi Technical IT support team
  • Provide support on development, installation and upgrading on global products provided by Envi softwares/applications including LIMS
  • Represent Envi on global IT working groups (LIMS, BOSS, and other IT global solutions approved by Envi business)
  • Promote and implement LIMS in Envi laboratories based on the business strategy and Client IT vision
  • Integrate and harmonize IT systems of existing and newly acquired labs / businesses
  • Based on the IT needs, design and deliver training programs to designated Envi  staff at an agreed upon frequency
  • Provide coaching and support to local IT management in preparing documents and be audit-ready
  • Improve the responsiveness and effectiveness of global IT processes

Requirements:

  • University degree in information technologies;
  • Minimum 10 to 15 years of relevant experience on IT functions in an international / global environment,;
  • Experience with MS .Net, C#, databases, SQL
  • Knowledge of the Envi IT process on main product lines (Laboratory, Field, Health & Safety, Consulting, Sustainability);
  • Fluency in English, other language(s) an additional benefit
  • Knowledge and expertise in modern IT scripting languages;
  • Excellent communication skills: verbal and written;
  • Leadership skills;
  • Logical and problem solving skills;
  • Ability to coach people and obtain their buy-in;
  • Team player

Client offers:

  • Box of benefits (Private medical care, Multisport and more)
  • Annual bonus (between 10 -15 % of annual salary)

MAN/PS/MZ
1264

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

C#/.NET Developer - Programista .NET/C# (Senior/Regular - Web) (CND/WAW/EŁ)
Programiści .Net/C#, Projektanci stron internetowych
Warszawa

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych dla klientów biznesowych, poszukujemy specjalistów .NET/C# (web) do bezpośredniej współpracy (nie outsourcing).

Oczekiwania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny);
  • bardzo dobra znajomość C#/.NET;
  • dobra znajomość technologii webowych tj. ASP.NET MVC, a także HTML, CSS, JavaScript;
  • wiedza z zakresu T-SQL.

Mile widziane:

  • Znajomość SignalR.

Oferujemy:

  • stabilną, bezpośrednią współpracę na zasadach B2B lub umowy o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę Multisport;
  • kartę zanikową na produkty Apple, Microsoft oraz Lenovo;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • udział w międzynarodowych projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
CND/WAW/EŁ
1264

Programista .NET / .NET Engineer - Inżynier Oprogramowania .NET z j. angielskim (IND/WRO/EŁ)
Inżynierowie, Programiści .Net/C#, Projektanci stron internetowych
Wrocław

Dla naszego klienta z niemieckim kapitałem poszukujemy specjalistów .NET z j. angielskim do bezpośredniej współpracy na zasadach umowy o pracę (nie outsourcing).

Zadania na stanowisku:

  • współtworzenie aplikacji oraz systemów informatycznych na indywidualne potrzeby klientów firmy;
  • korzystanie z nowoczesnych technologii, narzędzi oraz metodyk, a także dobrych praktyk inżynierii oprogramowania i międzynarodowych standardów;
  • analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania;
  • tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej;
  • współpraca w międzynadowym zespole.

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w środowisku .NET/C#;
  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • doświadczenie z technologiami front-end: AngularJS, HTML, CSS, JSON, web-services (REST, SOAP);
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
  • praktyczna znajomość SQL;
  • znajomość metodologii programowania;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • stablina, bezpośrednia wspólpraca na zasadach umowy o pracę na czas nieokreślony od samego poczatku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologi;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji.
IND/WRO/EŁ
1264

Kontakt

Power Media S.A.
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@power.com.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty