Tester telekomunikacyjny (TK/WRO/KK)
Testerzy
Wrocław

Na potrzeby wrocławskiego klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwania z zakresu testowania rozwiązań telekomunikacyjnych.

Praca w długofalowym i bardzo rozwojowym projekcie z wykorzystaniem systemów Linux, frameworków testujących, JIRy, ciągłej integracji systemów, sieci 5G.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w testowaniu powyżej 1,5 roku
  • doświadczenie w jednej z dziedzin: Radio (np. BSC, RNC, eNB ), Core (np. MSS, SGSN, MME, TAS, SAE GW)
  • znajomość testowania oprogramowania (certyfikat ISTQB)
  • sieć IP, Cloud Platform, praktyczne doświadczenie Unix / Linux, umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość automatyzacji testów i języków programowania / skryptów (Robot, Python) będzie dodatkowym atutem
  • wiedza specjalistyczna w zakresie dziedzin transportu / sieci / testowania bezpieczeństwa (certyfikat Cisco)
  • znajomość działania sieci 3G, 4G i 5G
  • dobra komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Klient oferuje spore możliwości rozwoju przy nowoczesnych technologiach, swobodę w wyborze formy zatrudnienia, pakiet benefitów obejmujący m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, udział w szkoleniach czy delegacjach.

TK/WRO/KK
1264

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Asystent/ka Działu Handlowego (DDS/WRO/AB)
Obsługa Klienta
Wrocław

Poszukujemy energicznej i chętnej do działania osoby na stanowisko Asystenta/tki Działu Handlowego, która wesprze swoimi działaniami Managerów Sprzedaży.

Jeśli chcesz się sprawdzić w roli sprzedawcy i interesuje Cię rozwój w biznesie IT, to szukamy właśnie Ciebie :)

Zapewniamy pełen pakiet szkoleniowy oraz wdrożenie, zatem od Ciebie oczekujemy chęci do pracy i predyspozycji do efektywnej sprzedaży.

Jakie będą Twoje zadania:

  • praca z istniejącą bazą klientów oraz rozbudowywanie jej,
  • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów z branży IT z wykorzystaniem wewnętrznych metod (oraz Twojej kreatywności),
  • umawianie spotkań handlowych, a po okresie wdrożenia również udział w nich,
  • raportowanie wykonanych zadań,
  • współpraca z Działem Rekrutacji.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (jeśli posługujesz się innym językiem obcym, daj nam znać!)

 W zamian oferujemy:

  • transparentny i uczciwy system wynagradzania,
  • atrakcyjne premie,
  • realną możliwość rozwoju,
  • świetną atmosferę pracy: brak dress code'u, wyjścia integracyjne, imprezy,
  • owoce, napoje, kawę i herbatę pod dostatkiem, a także Pizza Days :),
  • elastyczny czas pracy,
  • szkolenia,
  • parking i rowerownię,
  • lekcje j. angielskiego.
DDS/WRO/AB
1264

Software Tester with German and English (TNA/WRO/KK)
Testerzy
Wrocław

Dla naszego wrocławskiego Klienta tworzącego rozwiązania dla branży e-commerce poszukujemy osób na stanowisko Software Tester ze znajomością j. niemieckiego i angielskiego. Praca w centrum Wrocławia, w komfortowym i przestronnym biurze przy międzynarodowych projektach.

Firma współpracuje i tworzy projekty dla prestiżowych marek jak: Audi, Coca-Cola czy Credit Suisse.

Jakie obowiązki na Ciebie czekają:

  • Tworzenie, przeglądanie i wykonywanie przypadków testowych
  • Testowanie aplikacji internetowych na różnych platformach i urządzeniach
  • Dokumentowanie wyników testów
  • Wyszukiwanie i zgłaszanie usterek, re-testowanie poprawionych błędów
  • Stała współpraca z zespołem programistów w celu zapewnienia wysokiej jakości tworzonych projektów
  • Analizowanie dokumentacji w języku niemieckim i angielskim

Czego wymagamy:

  • Umiejętność komunikacji w języku niemieckim i angielskim, zarówno ustnie i na piśmie - wymagane są oba języki
  • Dobra znajomość współczesnego Internetu, trendów w webowym UX, usage patterns
  • Znajomość powszechnie używanych przeglądarek, systemów operacyjnych i urządzeń mobilnych
  • Dbałość o szczegóły i dociekliwość - umiejętności "wykrywania błędów"
  • Doświadczenie w projektach rozwoju oprogramowania z narzędziami wspomagającymi testowanie (Jira, HP Quality Center, Asana, Trello)
  • Umiejętność organizowania pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Dogodną lokalizację biura (centrum Wrocławia)
  • Wiele wydarzeń integracyjnych (w tym wyjazd zapoznawczy na początku zatrudnienia :))
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, lekcje j. niemieckiego
  • Owoce, słodycze, kawa i herbata :)
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu (prawa autorskie)
  • Szkolenia i konferencje

TNA/WRO/KK
1264

Kontakt

Power Media S.A.
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@power.com.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty