Smartphone/ Tablet Serwisant (STS/KAT/MA)
Elektronicy
Katowice

Katowice mają takie miejsce, w którym pracuje się wspólnie, a nie przeciw sobie. Miejsce w którym profesjonalizm chodzi w parze z ciepłą atmosferą i brakiem sztywnych reguł. Miejsce, w którym nie trzeba ani żakietów, garniturów, za to chęć do rozegrania partyjki mile widziana.
Brzmi interesująco? Czytaj dalej.

Twoja codzienna misja będzie polegała na:
- diagnozowaniu sprzętowych niedoskonałości
- uszczęśliwianiu klienta poprzez naprawę sprzętu i odzyskaniu danych
- majstrowaniu przy smartfonach/ tabletach (Apple, Samsung, Huawei)
- organizowaniu części zamiennych
- anglojęzycznej, entuzjastycznej komunikacji z całością zespołu

Pasujesz do nas, jeśli:
- posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
- trudniłeś się w serwisie sprzętu elektronicznego
- możesz pochwalić się elektronicznym wykształceniem
- nie są Ci obce tajniki lutowania
- językiem angielskim posługujesz się bez posługiwania translatora
- rozwikłałeś zagadki sprzętowe Apple, Samsung, Huawei
- cenisz pracę zespołową, jesteś zaangażowany w to co robisz i otwarty
  na wszelkie inicjatywy

To od nas, dla Ciebie:
– długofalowa,  bezpośrednia (nie outsorcing) współpracę w oparciu
   o Umowę o Pracę
– prywatna opieka medyczna
– ubezpieczenie na życie
– karta Multisport
– dodatki i upominki okolicznościowe
– możliwość korzystania z parkingu dla pracowników oraz rowerowni
– elastyczny czas pracy
– szeroki wachlarz szkoleń: lekcje języka angielskiego, szkolenia techniczne,
   coachingowe, programy mentorskie
– możliwość korzystania z chillout roomu
– słodkości na lepszy tydzień
– praca w ścisłym centrum miasta
– bardzo dobra, przyjazna, partnerska atmosfera

Fajne? Prześlij nam CV w języku angielskim.

STS/KAT/MA
1264

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Data Recovery Specialist / Specjalista ds. odzyskiwania danych (DR/KAT/KA)
Elektronicy, Inżynierowie, Specjaliści ds. Bezpieczeństwa, Inżynieria, Programiści inni
Katowice

Na potrzeby naszego klienta z Katowic poszukujemy osoby z doświadczeniem w odzyskiwaniu danych do pracy w zaawansowanym technologicznie laboratorium, która będzie odpowiedzialna za odzyskiwanie utraconych danych z logicznie uszkodzonych nośników.

Zadania:

  • Odzyskiwanie utraconych danych z różnego rodzaju nośników zgodnie z wewnętrznymi metodami
  • Migracja i konwersja kopii zapasowych danych i przenoszenie ich na inne nośniki
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Kontakt z klientem

Wymagania:

  • Doświadczenie w odzyskiwaniu danych
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy z serwerami i magazynami danych (RAID, NAS, SAN itp.)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows, Linux i Macintosh
  • Doświadczenie w tworzeniu kopii zapasowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w nowoczesnym laboratorium przy użyciu zaawansowanych technik odzyskiwania danych
  • Udział w projektach z zakresu informatyki śledczej i Legal Technology
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie
  • Komfortowe warunki pracy: parking, rowerownię, szkolenia i warsztaty, kursy językowe, przekąski i dobrą kawę

DR/KAT/KA
1264

Scrum Master / Agile Coach (SM/WRO/EŁ)
Kadra Zarzadzająca, Konsultanci IT, Business IT, Freelancerzy
Wrocław
  • W praktycznym Scrum'ie nie masz sobie równych?
  • Posiadasz rozległe praktyczne doświadczenie jako Scrum Master / Agile coach?
  • Wszelkie zagadnienia metodyczne Scrum są Ci znane nie tylko z teorii, ale i z praktycznego użycia?
  • Przeprowadzałeś transformacje Agile'owe? A może czujesz, że jesteś gotów to zrobić?
  • Potrafisz wyzwalać kreatywność u innych?
  • Wiesz co to Skalowanie Scrum, Sprinty, Backlogi i możesz pochwalić się praktycznym doświadczeniem w tym kierunku?
  • Jesteś gotowy na pracę pełną wyzwań?
  • Wiesz, w jaki sposób zdobywać i przekazywać istotne informacje?
  • Chciałbyś, razem z nami dążyć do automatyzacji procesu wytwórczego już od początku pracy nad projektem i doprowadzić do całkowitej implementacji dobrych praktyk w firmie?
  • Potrafisz podejmować trafne decyzje (niekiedy nawet pod presją czasu)?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco - właśnie Ciebie poszukujemy!

Do skomplikowanego, dużego projektu, polegającego na pełnej transformacji Agile'owej firmy (z branży bankowej), poszukujemy pewnego swej praktycznej wiedzy specjalisty, od którego będziemy mogli się uczyć i na którym będziemy mogli polegać.

Na co możesz liczyć?

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko, gdzie rytm pracy zespołu wyznaczać będą Twoje działania.
  • Transfer wiedzy (współpraca w 3-osobowym zespole koordynującym działania teamu: Ty, Architekt rozwiązań oraz Specjalista ds. Jakości).
  • Realny wpływ na pracę nie tylko zespołu ale i całej firmy.
  • Współpracę na zasadach własnej działalności lub umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość skorzystania z benefitów dodatkowych (tj. Multisport czy prywatna opieka medyczna).
  • Pracę w dynamicznym zespole, w sercu Wrocławia.
  • Brak monotonii i nudy :).
SM/WRO/EŁ
1264

Kontakt

Power Media S.A.
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@power.com.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty