Tester (TIK/KRK/MA)
Testerzy
Kraków

Dla naszego Klienta działająego na rynku logistyki w branży e-commerce, poszukujemy Testerów zarówno aplikacji webowych, jak i desktopowych.  W pracy będziesz miał do czynienia z autorskimi aplikacjami.

Do codziennych zadań na stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie oraz utrzymanie scenariuszy testowych
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji oprogramowania
  • Przygowywanie paczek aktualizacyjnych oprogramowania
  • Stała współpraca z innymi zespołami podczas testów i utrzymania oprogramowania czy tworzenia dokumentacji
  • Testowanie manualne i (w nieodległej przyszłości) automatyczne aplikacji webowych

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku testera
  • Chęć rozwoju w kierunku automatyzacji
  • Znajomość któregoś z języków skryptowych
  • Umiejętność analizy wymagań i projektowania Use Case na ich podstawie,
  • Umiejętność projektowania i wykonywania Test Case-ów na podstawie Use Case lub diagramów UML
  • Doświadczenie w testowaniu rozwiązań opartych na technologiach: WebServices,.Net,
  • Znajomość XML
  • Znajomość SQL (tworzenie zapytań, podstawowe umiejętności administrowania i zarządzanie bazami danych) (PostgreSQL i/lub MSSQL)
  • Umiejętność raportowania defektów oraz przygotowywania raportów jakości oprogramowania

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych  projektach w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Daługofalową współpracę z możliwością wyboru formy współpracy
  • Udział w wieloetapowym procesie wytwarzania oprogramowania i produktów
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewętrznych oraz zewnętrznych
  • Pracę przy innowacyjnych projektach w skali globalnej
  • Dofinansowaną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Pracę zdalną w sytuacjach losowych
  • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego
TIK/KRK/MA
1264

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Projektant UX (Analityk UX) (UX/WRO/AM)
Projektanci stron internetowych
Wrocław

Do naszego wewnętrznego działu poszukujemy Projektanta UX (Analityk UX).

Głównym celem twojej pracy będzie projektowanie produktów przyjaznych
dla użytkownika
Kreowanie i rozwijanie naszych usług związanych z serwisem ifirma.pl

Oferujemy pracę w ciekawym projekcie łączącym technologię webowe (SAAS)
i mobilne (Android, iOS) oraz możliwość rozwoju. Co więcej pracując w
naszym zespole masz możliwość wpływania na to jak wyglądają produkty,
które wspólnie tworzymy.

Wymagania:

- przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku Projektanta UX
- wiedza praktyczna z zakresu ogólnie rozumianego UX
- znajomość zagadnień z zakresu projektowania systemów informatycznych
- znajomość zasad dostępności (accessibility)
- mile widziana znajomość narzędzi wspierających proces projektowy
(tworzenie makiet i prototypowanie w UXPin)
- mile widziana podstawowa wiedza za zakresu programowania (HTML, SQL, JS)

- wiedza z zakresu przedsiębiorczości i podatków będzie mile widziana

Zadania:
- analizowanie potrzeb użytkowników
- projektowanie usług
- określanie, rozwijanie, doskonalenie użyteczności tworzonych i
rozwijanych aplikacji webowych i mobilnych
- współpraca z zespołem programistów

Nie spełniasz tych wymagań ale uważasz że świetnie sobie poradzisz?

Daj nam znać. Podstawą w tej pracy jest zdolność analizy. Zatem jeśli posiadasz umiejętności analityczne i nie masz problemów ze zrozumieniem czym jest relacja równoważności zapraszamy do kontaktu.

UX/WRO/AM
1264

IT Support Specialist with French (ITSS/KRK/AM)
Help Desk, IT Support, Business IT
Kraków

Do you have strong French language skills? Do you connect your professional career with IT? If so, join our Client - world wide IT company as

IT Support Specialist in Cracow.

We're looking for person who has:

  • Excellent communication skill in French & English (as well as Polish if possible)
  • Excellent customer handling skills
  • Knows how to log incidents/requests in any enterprise standard ITSM tool
  • Foundational knowledge in ITIL
  • Categorizes and prioritizes all incidents and service requests arriving on the Service Desk queue, either resolving them directly or re-assigning them to other support teams as required
  • Strong analytical skills and problem solving techniques

You will be responsible for:

  • Provide support to Desktops, Printers, and other peripherals etc. either on field or Remotely desktop support
  • On-site support and support for Remote sites and work-from-home computing
  • Diagnosing, verifying, recording and reporting downtime and providing immediate notification for all incidents
  • Level-1.5 Remote Desktop Management (RDM) support of end users
  • Emergency recovery maintenance for Desktops
  • Diagnosing & troubleshooting virus problems that can be fixed using antivirus tool deployed
  • Re-installation of the anti-virus packages corrupted or deleted by the users
  • Installation / Reinstallation of mail client software on users desktops/Laptops
  • Install/configure/update e-mail software at client site.
  • Configuration of client's PC
  • Day to day troubleshooting activities
  • Help in upgrade the version of Mailing software
  • Support of infrastructure servers (Active Directory, Domain Controllers, File & Print)
  • Onsite filed support –End user device h/w and desktop software distribution
  • Perform asset management activities to ensure hardware is properly assigned to the end users.

Sounds interesting? We're always happy to talk with you about new opportunities. Send us your resume in English. Please remember about agreeent for processing your personal data.

ITSS/KRK/AM
1264

Kontakt

Power Media S.A.
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@power.com.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty