C++ Designer (regular/senior) (CRS/WRO/AB)
Programiści C/C++
Wrocław

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się tworzeniem systemów wbudowanych, a także software i hardware, internetem przemysłowym (aplikacji IoT, M2M, itp.) oraz obszarem związanym z dokumentacją techniczną poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z technologią C++, które chciałyby dołączyć do wrocławskiego zespołu.
Projekt on-site związany z branżą telekomunikacyjną (rozwój technologii LTE).

C++ Designer (regular/senior)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych (IT, telekomunikacja, itp.);
  • od 2-3 lat doświadczenia zawodowego z C++
  • bardzo mile widziana znajomość Python (+RobotFramework);
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • elastyczność i entuzjazm;
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na zasadzie outsourcingu przez Power Media (umowa B2B lub o pracę);
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (opieka medyczna, MultiSport);
  • Różnorodne, rozwojowe projekty;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Możliwości dalszego poszerzania swoich kompetencji.

CRS/WRO/AB
1264

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Asystentka / asystent biura (ABPM/WRO/AB)
Obsługa Klienta
Wrocław

Do naszego biura zlokalizowanego na ul. Grabiszyńskiej (okolice FAT) poszukujemy energicznej i uśmiechniętej osoby zainteresowanej zdobywaniem doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą biura.

Wśród Twoich codziennych obowiązków znajdą się przede wszystkim bieżące wsparcie administracyjne biura, obsługa korespondencji i wysyłek, a także dbanie o pozytywny wizerunek firmy :)

Asystentka / asystent biura

Jeśli…

  • jesteś osobą w pełni dyspozycyjną;
  • masz dużo energii, lubisz się uśmiechać i rozmawiać z ludźmi;
  • masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • angażujesz się w wykonywane obowiązki,
  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania;

…a do tego (bardzo mile widziane) będą pierwsze doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą biura.

Na duży plus:

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywny język angielski.

A w zamian otrzymasz:

  • Długofalową, stabilną i bezpośrednią współpracę na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport i opieki medycznej;
  • Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez;
  • Możliwość korzystania z parkingu dla pracowników oraz rowerowni;
  • Owoce dwa razy w tygodniu, dostatek pysznej kawy i herbaty;
  • Wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne);
  • Świetną atmosferę, brak dress code’u;
  • Możliwość pracy w rozwojowej i stale rozwijającej się firmie;
  • Dużą samodzielność;
  • Rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności.

ABPM/WRO/AB
1264

Stażysta w dziale obsługi klienta w zakresie księgowości (SDOK/WRO/MA)
Finanse/Księgowość
Wrocław

Do naszej firmy poszukujemy:

Stażystki/Stażysty chętnych do odbycia płatnego stażu w dziale obsługi klienta w zakresie księgowości.

Ifirma jest spółką informatyczną notowaną na GPW w Warszawie zajmującą się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie.
Prowadzimy stworzony przez nas, pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.

Opis stanowiska :

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach administracyjnych oraz w kontakcie z klientami w zakresie
  • ciekawa praca pozwalająca na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy w obszarach księgowości i podatków;
  • zapewniamy dostęp do fachowej literatury oraz profesjonalny system szkoleń.

Wymagania:

  • podstawowa ustawy o podatku VAT oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • praktyczna znajomość Internetu (strony www, program pocztowy)
  • biegła znajomość obsługi komputera (m.in. pakietów biurowych)
  • chęć do ciągłego poszerzania wiedzy oraz umiejętność pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • Długofalową, stabilną, bezpośrednią współpracę w firmie o bezkonkurencyjnej atmosferze
  • Zatrudnienie w systemie zmianowym: 8:00 – 16:00 i 12:00 – 20:00,
    od poniedziałku do piątku
  • Dla osób studiujących możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwość skorzystania z Multisport, Opieki medycznej
  • Wspólne wyjścia integracyjne, szereg firmowych imprez
  • Możliwość korzystania z parkingu dla pracowników oraz rowerowni
  • Owoce dwa razy w tygodniu, kawa/herbata cały czas
  • Wsparcie udziału w imprezach sportowych (Bieg firmowy, Winter Capital Market Games i inne)
  • Możliwość pracy w rozwojowej i stale rozwijającej się firmie
  • Rozwinięcie swoich kwalifikacji i umiejętności
  • Dobrą, otwartą atmosferę, gdzie będziesz miał dużą samodzielność
SDOK/WRO/MA
1264

Kontakt

Power Media S.A.
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@power.com.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty