Support Analyst (TTN/LDZ/MA)
Help Desk, IT Support
Łódź

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach software'owych związanych z handlem morskim, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Support Analyst.

Jest to stanowisko przeznaczone dla ambitnej,entuzjastycznie nastawionej osoby z doświadczeniem, która chciałaby w przyszłości prowadzić nowy zespół wsparcia.

Stanowisko obejmuje następujące zadania:

  • Prowadzenie wsparcia dla zespołu sprzedażowego oraz dla klientów
  • Tworzenie klienckiego systemu logowań do celów badań i sprzedaży
  • Tworzenie raportów dotyczących wykorzystania systemu
  • Monitorowanie pozycji statków i aktualizacja informacji w razie potrzeby
  • Wspieranie zespołu testowego przy testowaniu nowych funkcji systemu

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Excel
  • Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Zdolność szybkiej adaptacji do sytuacji
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Entuzjazm i chęć nauki

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę przy Umowie o Pracę
  • Stałe, biznesowe godziny pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę przy ciekawych projektach realizowanych w niewielkich zespołach
  • Stabilność, długofalowość zatrudnienia

W razie zainteresowania, prosimy o kierowanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

TTN/LDZ/MA
1264

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. Sprzedaży Systemów ERP (LST/LWR/MA)
Business IT
Warszawa, Lublin, Rzeszów

Nasz Klient zorientowany na dostarczanie kompleksowych rozwiązań IT, specjalizujący się w systemach klasy ERP poszukuje doświadczonego Spcjelisty ds. Sprzedaży Systemów ERP. Jeśli chcesz pracować w stabilnej firmie informatycznej, spróbuj swoich sił.

Jakie będą Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym
  • Budowanie relacji z klientem
  • Tworzenie ofert sprzedażowych
  • Obsługa pełnego procesu negocjacji
  • Negocjacje z klientem

Co jest potrzebne na tym stanowisku:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży systemów ERP
  • Umiejętność negocjacji oraz sprzedaży B2B
  • Zdolność komunikacyjne i budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Dobra znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwach
  • Wyższe wykształcenie najlepiej kierunkowe(ekonomiczne lub techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zespołowej

Możesz liczyć na:

  • Dużą samodzielność w pracy
  • Ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole
  • Stabilne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kartę sportową FitProfit
  • Szkolenia wewnętrzne, szkolenia i certyfikacje Comarch, szkolenia dostawców IT

W razie zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

LST/LWR/MA
1264

IT Network Specialist (SCI/WRO/MA)
Specjaliści ds. Bezpieczeństwa
Wrocław

Nowe projekty, różnorodność możliwości, szansa wyjazdu do zagranicznych biur i wiele innych urozmaiceń czeka na Ciebie pracując u naszego Klienta. Przy tym stanowisku kluczem jest doświadczenie w zarządzaniu sieciami IT, znajomość infrastruktury sieciowej oraz urządzeń CISCO. Jeśli wpisujesz się  w wymagania sprawdź co w zamian możesz uzyskać!

Jakie będą Twoje wyzwania:

  • ustalanie technicznych założeń i opracowywanie wytycznych układów sieciowych
  • odpowiadanie za projektowanie architektury sieci IT, zarządzanie siecią, konfigurację urządzeń sieciowych
  • dostaracznie wysokiej jakości, innowacyjnych rozwiązań
  • aktywnie uczestniczenie w codziennych działaniach dotyczących sieci i bezpieczeństwa IT

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie z technologiami sieciowymi
  • zarządzanie siecią IT, konfiguracja i projektowanie architektury sieci nie jest Ci obce
  • masz praktykę w implementowaniu rozwiązań SD-LAN / WAN
  • posiadasz doświadczenie z rozwiązaniami sieciowymi CISCO
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)
  • możesz pochwalić się wyższym wykształceniem o profilu technicznym

  • Certyfikaty Cisco

Co możesz otrzymać:

  • bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
  • podwyższone koszty uzyskania przychodów
  • szkolenia techniczne, językowe, a także dotyczące umiejętności miękkich
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do lunch'ów, okularów, wyjść integracyjnych
  • telefon służbowy
  • interesujące wyzwania, projekty
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stale rozwijającej się firmie
  • świetną atmosferę pracy
  • interesujące programy rozwoju osobistego i zawodowego
  • elastyczne godziny pracy

SCI/WRO/MA
1264

Kontakt

Power Media S.A.
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@power.com.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty