W dniach 8 i 9 kwietnia ponad 30-tu młodych informatyków wzięło udział w zorganizowanych przez nas warsztatach poświęconych technologii WebObjects. Szkolenia odbywały się w ośrodku Politechniki Wrocławskiej w Zapuście (pow. lubański). To wydarzenie rozpoczęło naszą współpracę z EZI – Studenckim Kołem Naukowym PWr.
W ramach zajęć, studenci mieli okazję zapoznać się z praktycznymi aspektami internetowej technologii WebObjects. O swoich doświadczeniach w programowaniu w tej wciąż mało znanej w Polsce technologii, opowiadał nasz specjalista w tej dziedzinie Piotr Intres, a słuchacze mieli okazję sprawdzić swoje nowe umiejętności na dostarczonym przez naszą firmę sprzęcie. Oprócz warsztatów z WebObjects zorganizowaliśmy dla młodych informatyków szkolenia z autoprezentacji. Studenci byli pod ogromnym wrażeniem informacji, które im przekazaliśmy. „Poznałem nową technologię, o której wcześniej nie słyszałem. Dało mi to pewne pomysły do wykorzystania we własnych projektach” – napisał w podsumowującej warsztaty ankiecie jeden z ich uczestników. „Ciekawe, poszerzające wiedzę, inspirujące” – wtórowali mu inni.

Członkami działającego od dwóch lat Koła Naukowego EZI są studenci III i IV roku Politechniki Wrocławskiej z wydziału elektroniki. Jego członkowie w 2006r. przedstawili cztery referaty na Konferencji Naukowej Studentów, a w ramach VIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki przeprowadzili wykład pt. „Co jeszcze mógłby wymyślić Einstein gdyby znał Aplety Javy?”.

Komentarze są zamknięte.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty