Przygotowaliśmy nowy serwis internetowy dla systemu do zarządzania archiwum multimedialnym – inStudio, z którego korzysta już kilka dużych stacji telewizyjnych w Polsce.

Dzięki udostępnionym na stronie informacjom można poznać szczegóły dotyczące oprogramowania wykorzystywanego między innymi przez TVN24, nSport czy TVSilesia. Dla zalogowanych użytkowników dostępna jest wersja demo aplikacji internetowej, która służy dziennikarzom i redaktorom do przeszukiwania archiwum newsów, wywiadów, reportaży i innych materiałów. Demo pozwala przyjrzeć się interfejsowi użytkownika i wypróbować wyszukiwarkę.

Power Media zachęca też do wykorzystania inStudio poza branżą telewizyjną. „inStudio sprawdziło się już w wymagającym środowisku dziennikarskim, które obsługuje ogromne ilości materiałów filmowych. Ale w rzeczywistości może być wykorzystane w każdej firmie czy departamencie, który zarządza plikami wideo&” – twierdzi Anna Garczyńska, Menedżer Sprzedaży w firmie Power Media.

System inStudio pozwala zorganizować i bezpiecznie przechowywać zgromadzone pliki. Służy przede wszystkim do przechowywania wideo, ale wspiera też inne formaty: tekstowe, obrazowe, dźwiękowe. Jednocześnie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, zapewnia dostęp do nich 24 godziny na dobę i z każdego miejsca na świecie przez przeglądarkę www. O innych możliwościach jakie daje inStudio można przeczytać na stronie produktowej.

Komentarze są zamknięte.

Kontakt

IFIRMA SA
ul. Grabiszyńska 241B
53-234 Wrocław

tel.: +48 71 769 43 00
fax: +48 71 321 00 16
e-mail: office@ifirma.pl

KRS: 0000281947
NIP: PL-898-16-47-572
REGON: 931082394
Nasz profil na Google+

Nasze certyfikaty