Web&Mobile Developer (React/React Native)

Opis stanowiska

Do międzynarodowego Software House’u we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Web&Mobile Developer z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Na tym stanowisku Web&Mobile Developer będzie odpowiedzialny za tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych i webowych (React/React Native)a także będzie miał możliwość rozwoju w zakresie  architektury Redux, GraphQL oraz UI/UX . Praca odbywać się będzie w międzynarodowych zespołach przy użyciu nowoczesnych metodyk   projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji na systemy Android/iOS lub aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość technologii mobilnych/webowych: React Native, React, Redux, JSX, JavaScript, Responsive Design, HTML5, CSS3
  • umiejętność programowania w językach obiektowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w zespołach międzynarodowych)

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • szkolenia zawodowe i językowe
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit
  • wsparcie w relokacji