Web Developer

Opis stanowiska

Do nowego zespołu poszukujemy programisty doświadczonego w tworzeniu aplikacji webowych (preferowane Angular2, TypeScript). Klient kładzie silny nacisk na dobre praktyki programistyczne, czystość kodu, wysokie pokrycie testami (TDD + testy wyższego poziomu) Rozwiązania Backendowe są stworzone w .NET’cie, dlatego wymagana jest co najmniej podstawowa znajomość  ASP.NET. Zespół początkowo będzie zajmował się tylko jednym projektem, który właśnie startuje (Klient korzysta z najnowszych technologii).

Firma niezwykle ceni sobie innowacyjność, jest otwarta na wszelkie inicjatywy mające na celu ciągłe poprawianie komfortu i jakości naszej pracy. Dlatego kandydat może mieć realny wpływ na stosowany w firmie zestaw narzędzi/metodyk pracy.

Dla entuzjastów piłki nożnej dobra wiadomość: urządzamy cotygodniowe mecze piłki nożnej.

Projekt przy którym będzie pracował kandydat to Contactis Emergency – to specjalizowany system w pełni gwarantujący dostępność infolinii dedykowanej do obsługi masowej liczby zgłoszeń alarmowych i sytuacji kryzysowych z zagrożeniem życia, niezależnie od wybranego kanału komunikacji.

Stanowisko: WEB DEVELOPER

Wymagania:

  •        Dobra znajomość front-endowych technologii: HTML5, CSS, JS, Angular lub React
  •        Dobra znajomość Vue.js
  •        Umiejętność stosowania wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego, SOLID
  •        Co najmniej podstawowa znajomość C#, ASP.NET
  •        Minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych

Mile widziane:

  •        Umiejętność rozwijania projektów zgodnie z TDD
  •        ASP.NET Core
  •        LESS/SASS
  •        Doświadczenie z innymi frameworkami front-endowymi (np. React, Angular, KnockoutJS, Aurelia)

Oferujemy:

  •         Pracę przy projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  •         Współpracę w oparciu o UoP lub B2B
  •          Pracę z najnowszymi technologiami
  •          Miłą atmosferę w doświadczonym zespole
  •          Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej 20%)
  •          Dostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight.com
  •          Uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach · Karta multisport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie