Web Developer (JavaScript/Angular)

Opis stanowiska

Dla jednego z Klientów w Krakowie, do zespołu zapewniającego rozwiązania do zarządzania i monitorowania sieci poszukujemy pasjonata ze znajomością Angulara i doświadczeniem! Ciekawy, rozwojowy projekt, zakładający napisanie aplikacji „od zera”. Zespół pracuje w SCRUM.

Zespół zajmuje się opracowywaniem produktów odpowiedzialnych za wydajność połączenia, związanych z nowoczesnymi systemami komunikacji bezpieczeństwa publicznego. Wszystkie produkty są projektowane zgodnie z najnowszymi trendami w tworzeniu oprogramowania i testowane w centrum B&R.

Wymagania:

  • Licencjat/inżynier lub magister kierunku technicznego ( inżynieria oprogramowania, informatyka, matematyka, itp.);
  • Ponad 2 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych;
  • Dobra znajomość JavaScript, Angular, Websockets, REST;
  • Na duży plus doświadczenie w tworzeniu SPA;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • Otwartość na nowe technologie;
  • Mile widziane doświadczenie w GIT/Maven.

Co oferujemy?

  • Długofalowa, bezpośrednia współpraca (Umowa o Pracę);
  • Komfortowe warunki (nowoczesne biuro, nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, parkingi);
  • Ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej dla siebie i dla najbliższej rodziny;
  • Dofinansowanie do Multisport, dostęp do centrum odnowy biologicznej;
  • Szeroka oferta zniżek w placówkach kulturalnych i punktach usługowych;
  • Imprezy integracyjne;
  • Możliwości rozwojowe – dofinansowanie edukacji, szkolenia, itp.;
  • Wsparcie w relokacji dla osób spoza województwa małopolskiego.