Web Content/Marketing Specialist

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży.  Korporacja, której jest częścią, jest reprezentowana  przez ponad 40 biur sprzedaży i 10 000 członków zespołu na całym świecie, obsługuje ponad 2 miliony klientów rocznie w ponad 70 krajach. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Web Content/Marketing Specialist

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Miejsce pracy: Katowice

Na tym stanowisku Web Content/Marketing Specialist będzie odpowiedzialny za:

  • zapewnienie jakości i utrzymywanie treści na platformach marketingowych
  • współpraca z zespołami regionalnymi
  • tworzenie treści realizujących strategię komunikacji marketingowej i budujących markę wśród potencjalnych klientów
  • tworzenie  strategicznych stron i mikrowitryn w systemie CMS oraz odpowiednich narzędzi do obsługi globalnych i regionalnych kampanii sprzedażowych i marketingowych
  • udział  w spotkaniach dotyczących strategii treści, sesjach UX i projektowych,
  • codzienny udział w rozwiązywaniu problemów z zawartością witryn internetowych
  • zarządzanie   wewnętrznymi  systemami produktów i kontrola zgodności  treści i danych na stronach marek i witrynach partnerskich

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej
  • doświadczenie w content marketingu
  • doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, tworzeniu front-endu i zarządzaniu treścią
  • doświadczenia z platformami web CMS
  • wiedza z zakresu Adobe Creative Cloud, w szczególności Photoshop, Illustrator i InDesign
  • wiedza z zakresu SEO, procesów QA oraz UX
  • znajomość narzędzi do analityki internetowej, Google Analytics, map termicznych oraz narzędzi do śledzenia zachowań i raportowania
  • biegła znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie B2B
  • ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy
  • dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach