UI/UX Designer

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest UI/UX Designer, który jest entuzjastą nowych technologii  i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • co najmniej kilka zrealizowanych projektów
  • znajomość narzędzi takich jak: Sketch, Adobe XD itp.
  • umiejętność projektowania interfejsów z uwzględnieniem aspektów użyteczności, ergonomii i estetyki
  • umiejętności wypracowywania kompromisu pomiędzy wymaganiami użytkownika a realnym sposobem ich implementacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • pozytywne nastawienie 🙂

Mile widziane:

  • znajomość AR/VR, Sprint, Figma itp.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój zawodowy i pracę nad ciekawymi, międzynarodowymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość udziały w konferencjach
  • Kursy języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room
  • Imprezy integracyjne
  • Swobodna atmosfera