TESTER MANUALNY

Opis stanowiska

Do naszego działu Custom Software Development zajmującego się tworzeniem i rozwojem oprogramowania dla dużych firm z branż medialnych poszukujemy osoby na stanowisko Tester. Nasze oprogramowanie jest związane głównie z przetwarzaniem, przechowywaniem i udostępnianiem plików wideo. Jesteśmy niewielkim i niezależnym zespołem w ramach większej firmy.

Będziesz odpowiadać za:

  • przeprowadzanie testów manualnych,
  • tworzenie specyfikacji,
  • dokumentowanie wyników w Jirze,
  • tworzenie raportów z wykrytych błędów,
  • projektowanie nowych oraz modyfikowanie istniejących planów testów.

Jeśli:

  • posiadasz wcześniejsze doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (minimum rok),
  • ukończyłeś uczelnię wyższą (lub jesteś w trakcie studiów),
  • jesteś komunikatywną, zorganizowaną i bystrą osobą z poczuciem humoru,
  • posiadasz znajomość systemów Windows,

to szukamy właśnie Ciebie!

Pracując z nami:

  • masz zapewnione wszystkie standardowe benefity, tj. dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, owoce w biurze, kawa, herbata, imprezy integracyjne itd.,
  • możesz sam/a zdecydować o formie współpracy – umowa o pracę, B2B, zlecenie,
  • masz swobodę pracy w wybranych przez siebie godzinach,
  • możesz realizować swoje obowiązki bez stresu o deadline’y,
  • możesz rozwijać swoją karierę zawodową, korzystać ze szkoleń czy zajęć j. angielskiego,
  • staniesz się częścią niepowtarzalnej, niekorporacyjnej atmosfery,
  • masz szansę bliżej poznać zespół na wspólnych nieformalnych spotkaniach integracyjnych.