Tester Manualny (niepełny etat)

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą obecną na rynku od 2001 r. Stworzyliśmy od podstaw pierwszą księgowość internetową w Polsce. Nasz zespół składa się z zaufanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia pomagają rozwiązywać problemy księgowe tysiącom przedsiębiorców. To z myślą o nich i na podstawie ich sugestii stale ulepszamy usługi ifirma.pl.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Testera Manualnego posiadającego doświadczenie w testowaniu  jakości oprogramowania.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów manualnych autorskiego oprogramowania IFIRMA do zarządzani materiałami wideo
  • Wykonywanie różnego typu testów (np. funkcjonalnych, regresywnych, retestów)
  • Raportowanie wyników testów, rejestrowanie błędów z precyzyjnym opisem umożliwiającym ich odtworzenie
  • Ścisła współpraca z deweloperem

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w testowaniu manualnym
  • Wykształcenie/certyfikaty potwierdzające znajomość technik testowania
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość JIRA – mile widziana
  • Dobra organizacja pracy własnej i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Praca w charakterze dodatkowego zlecenia, na niepełny wymiar etatu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rodzaj umowy: zlecenie lub B2B
  • Praca zdalna lub w siedzibie naszej firmy (w zależności od preferencji Zleceniobiorcy)