Tester manualny

Opis stanowiska

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Tester Manualny, który jest entuzjastą nowych technologii  i chce dołączyć do międzynarodowej.

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Będziesz się zajmował:

  • testowaniem oprogramowania (testy funkcjonalne, testy integracyjne)
  • raportowaniem błędów i monitorowaniem procesu naprawczego
  • tworzeniem scenariuszy i przypadków testowych
  • współpracą z deweloperami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności
  • dokumentowaniem przebiegu testów

Wymagania:

  • minimum 2 lata  doświadczenia w zakresie testowania oprogramowania
  • podstawowa znajomość JavaScript
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w pracy w Agile
  • wiedza na temat procesów i narzędzi testowych (Jira, Confluence)
  • samodzielności, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu w Java
  • doświadczenie w programowaniu w Python

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach