Tester automatyzujący (Python)

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z Abu Dhabi, który zajmuje się “Cyber Security System” szukamy osób do zespołu we Wrocławiu. Firma zajmuje się  rozwiązywaniem problemów systemów czasu rzeczywistego, łączności aplikacji, dystrybucji danych i wyzwań związanych z Big Data, których doświadczają klienci i organizacje.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia  w automatyzowaniu testów
  • Praktyczna znajomość języka Python
  • Doświadczenie w Selenium
  • Wiedza z zakresu CI/CD, Docker oraz BDD/TDD
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego min B2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie związane z Big Data / Telecom
  • ISTQB / RHCSA

Nasz klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Stały rozwój, ciekawe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie