Tester automatyzujący

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, oferującego nowoczesne rozwiązania dla branży edukacyjnej, poszukujemy Testera automatyzującego ze znajomością języka angielskiego (praca 100% zdalna)

Czym dokładnie będziesz się zajmował:

Projekt, którego odbiorcą są szkoły wyższe, dotyczy kompleksowej platformy webowej opartej na chmurze, umożliwiającej tworzenie i zarządzanie egzaminami oraz ocenami. Twoja rola będzie skupiać się na opracowywaniu testów automatycznych w Cypress.io, przeprowadzaniu testów manualnych, wydajnościowych oraz eksploracyjnych.

Jakich Kandydatów poszukujemy:

  • Masz 2 lata doświadczenia komercyjnego w zakresie przeprowadzania testów automatycznych,
  • Znasz JavaScript lub NodeJS oraz masz doświadczenie w pracy z aplikacjami jednostronicowymi,
  • Masz doświadczenie w pisaniu testów automatycznych przy użyciu frameworka Cypress,
  • Rozumiesz procesy kontroli jakości oprogramowania,
  • Wiesz jak zarządzać incydentami i problemami,
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (minimum B2 – warunek konieczny).

Nasz Klient oferuje:

  • Bezpośrednie stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy.