Tester automatyzujący

Opis stanowiska

Nasz klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji.

Poszukujemy QA Engineera z doświadczeniem w automatyzacji, który dołączy do wrocławskiego zespołu realizującego projekty dla jednych z najbardziej prestiżowych klientów (Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych). Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Automatyzacja testów w Robot Framework,
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu (code reviews dla testów automatycznych, utrzymanie testów, itp.),
  • Stała współpraca z zespołami QA i deweloperami.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie komercyjne w testowaniu automatyzującym (w tym min. 6 miesięcy z aplikacjami webowymi),
  • Znajomość narzędzi: Jira, Xray, Confluence,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Robot Framework.

Nasz klient oferuje:

  • Współpracę na podstawie Uop lub B2B,
  • Pracę zdalną (w przyszłości hybrydową),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Sprzęt: MacBook Pro 16” lub Dell Precision 5550,
  • Imprezy integracyjne,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport,
  • Miesięczny pakiet szkoleniowy (na pokrycie kosztów szkoleń, certyfikatów, platformy szkoleniowej, eventów, konferencji, książek itp.)