Tester Automatyczny

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy która dostarcza oprogramowanie dla światowego lidera w dziedzinie podróży – The Travel Corporation, poszukujemy doświadczonego Testera Automatycznego.

Na tym stanowisku programista Teter Automatyczny bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek, wynajem aut w trakcie podróży. Tester jest zaangażowany w pełny cykl życia oprogramowania.

 Pracując w zespole będziesz odpowiedzialny za :

– pokrycie rozwoju nowych funkcji, ulepszeń i utrzymywania aplikacji na platformę płatności elektronicznych;

– wdrażanie i utrzymywanie środowiska testowego;

– projektowanie poziomu kodu, organizację kodu, stosowanie odpowiednich wzorców dla pomyślnej implementacji rozwiązania;

– działania związane z rozwojem i przeglądem kodu, zapewniające stosowanie odpowiednich stanadrów, technik, procesów, procedur i narzędzi oprogramowania w całym cyklu życia oprogramowania;

– uruchamianie testów automatycznych i przypadków testowych;

– rozwijanie testów automatycznych w języku Java/JavaScript

–  przygotowanie dokumentacji testowej ;

Brzmi dobrze? Wystarczy, że :

-minimum 3 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;

– posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia przypadków testowych;

– posiadasz doświadczenie w programowaniu w języku Java/JavaScript

– dobrze komunikujesz się w języku angielskim;

– posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;

– jesteś dobrze zorganizowanym graczem zespołowym, potrafiącym równolegle zarządzać wieloma zadaniami i prorytetami;

– posiadasz doświadczenie w pracy z Scrum/Kanban/Lean;

– posiadasz doświadczenie w pracy z TDD/BDD;

– znasz wzorce projektowe;

– posiadasz doświadczenie w pracy z Oracle;

Mile widziane:

– znajomość usług SOAP i REST Webservices oraz metod integracji,

– znajomość Git, Continuous Integration.

Dołączając do zespołu naszego Klienta zyskasz :

– pracęw innowacyjnym i przedsiębiorczym środowisku rosnącej międzynarodowej firmy;

– dołączysz do zespołu utalentowanych ekspertów w zakresie rozwiązań dla przedsiębiorstw;

– będziesz pracował w dogodnej  lokalizacji, Katowice blisko pętla słoneczna, elastyczne godziny pracy;

– otrzymasz możliwość skorzystanie z kursów językowych;

– otrzymasz atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie na umowie B2B

– będziesz mógł korzystać z wewnętrznej siłowni i chillout room