Test Automation Engineer – Python/C++

Opis stanowiska

Test Automation Engineer

– Python/C++

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Oprogramowanie, które tworzą pomaga instytucjom takim jak straż pożarna, policja, służba zdrowia, wojsko etc. Aplikacje zapewniają możliwość komunikacji głosowej i transmisji danych w czasie rzeczywistym za pomocą inteligentnej sieci.

Projekt do którego poszukujemy Testerów będzie dotyczył rozwoju produktu zaawansowanej sztucznej inteligencji zajmującej się analityką wideo, oprogramowaniem do zarządzania wideo w sieci jak i kamerami nadzoru i kontroli dostępu.  Rozwiązania te znajdują swoje zastosowanie  w sklepach, kampusach szkolnych, systemach transportu, centrach opieki zdrowotnej, miejscach publicznych, więzieniach, fabrykach, kasynach, lotniskach, instytucjach finansowych i rządowych.

Zespół w Krakowie poszukuje doświadczonych Testerów automatyzujących którzy będą częścią zespołu Scrum, ściśle współpracującego z inżynierami  w Vancouver nad ulepszaniem środowiska testowego i pakietów testowych.

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Opracowywanie skryptów testowych za pomocą Pythona
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Projektowanie i wdrażanie zaawansowanej zautomatyzowanej infrastruktury testowej
  • Przygotowanie strategii testowania aktualnie opracowanych funkcji i regresji
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim
  • Dokumentowanie problemów wykrytych podczas testowania

Poszukujemy osoby o otwartych umysłach, kierującej się sobą, która chętnie realizuje swoje pomysły, ocenia alternatywy i współpracuje.

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Masz wyższe wykształcenie techniczne
  • 3 lata w testowaniu automatycznym
  • Biegle znasz Python lub inny język skryptowy
  • Znasz podstawy sieci i protokołów sieciowych (HTTP, TCP, UDP, IP)
  • Masz doświadczenie w tworzeniu lub testowaniu systemów wbudowanych
  • Znasz C ++, Make, Bash
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu testami
  • Praca z narzędziami do śledzenia problemów nie jest Ci obca
  • Wiesz jak działają debugging tools
  • Znasz systemy kontroli wersji
  • Praca w Linuxie nie jest Ci obca

Dodatkowym plusem będzie:

  • Wiedza z zakresu obrazowania cyfrowego / fotografii i kodowania audio / wideo
  • Znajomość docker
  • Doświadczenie Liderskie

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszym technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy