Test Automation Engineer – C#

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży telekomunikacyjnej, zajmującej się coraz bardziej kwestią bezpieczeństwa publicznego poszukujemy

Zespół  tworzy oprogramowanie które zaopatruje Klientów i pozwala im utrzymać flotę radiotelefonów. Większość naszych inżynierów korzysta z następujących technologii i narzędzi w codziennej pracy: C #, Tosca, XML, TFS, Git, MS SQL, VM’s, Jenkins, Visual Studio 2017

Twoimi zdaniami na tym stanowisku pracy będą:

  • Testowanie aplikacji Windows i Web
  • Przygotowywanie planów testów i tworzeniu procedur testowych
  • Praca z radiotelefonami
  • Dbanie o jakość kodu
  • Ścisła współpraca z developerami w zespole Scrumowym

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • Masz wiedzę na temat automatyzacji testów (preferowana w języku C #)
  • Potrafisz napisać dobry, jakościowy kod
  • Chciałbyś zautomatyzować wszystko 🙂

A co w zamian?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + podniesione koszty uzyskania przychodu
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie
  • Dopłata do karty Multisport
  • Udogodnienia w biurze – nowoczesne budynki, nielimitowany dostęp do napojów (kawa,herbata), świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki etc.
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe
  • Możliwość dofinansowania edukacji
  • Udogodnienia dla członków rodzin pracowników: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne, imprezy rodzinne