Technical Specialist

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – globalnej firmy ze szwedzkim kapitałem, specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań IT w branży produkcyjnej przy wspieraniu gospodarstw rolnych, poszukujemy Specjalisty na stanowisko: Technical Specialist.

Firma pracuje na wewnętrznym systemie interaktywnym, stworzonym dla Klientów, który dostarcza między innymi informacje o firmowych produktach.

Twoim zadaniem na tym stanowisku będzie :

  • obsługa bieżących ticketów; będziesz odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów technicznych, jak i będziesz odpowiadał na zapytania od klientów firmy
  • tworzenie user guide, który wytłumaczy i poinstruuje obsługę wewnętrznego systemu
  • realizowanie szkoleń dla działów firmy oraz klientów w zakresie obsługi systemu
  • odbywanie zagranicznych podróży służbowych do Klientów firmy

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie o profilu technicznym
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaawansowana znajomość zagadnień sieciowych
  • zdolność do diagnozowania i rozwiązywania problemów (troubleshooting)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – zarówno w mowie, jak i piśmie
  • umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami oraz innymi działami firmy
  • gotowość do odbywania międzynarodowych podróży służbowych
  • umiejętność uczenia się i przekazywania wiedzy
  • umiejętności komunikacyjne i społeczne

Oferujemy:

  • Długofalową, bezpośrednią (nie outsourcing) współpracę w oparciu o Umowę o Pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna , ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość finansowania nauki na studiach podyplomowych
  • Możliwość skorzystania ze szkoleń językowych
  • Stabilne zatrudnienie w rozwojowej firmie o ponadprzeciętnej, partnerskiej atmosferze
  • Pełne wsparcie podczas procesu wdrażania
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.