Technical Engineering Manager

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza nowoczesne rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego.

Poszukujemy doświadczonego Kierownika ds. inżynierii technicznej o zwinnym sposobie myślenia, który lubi kierować zespołami programistycznymi, a także dostarczać oprogramowanie, które zachwyca klientów. Jako Kierownik ds. inżynierii technicznej w zaawansowanym zespole programistycznym, pomożesz dostarczać rozwiązania w chmurze do największych centrów 911 w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie wykorzystując nowoczesne techniki tworzenia oprogramowania do produkcji światowej klasy oprogramowania bezpieczeństwa publicznego.

  • Kraków

W tej roli będziesz:

  • Kierować zespołem projektującym, tworzącym i utrzymującym aplikacje zgodnie z ustalonymi standardami, procedurami i specyfikacjami.
  • Współpracować  z interesariuszami, uczestniczyć w dyskusjach grupowych poprzez jasne wyrażanie myśli i pomysłów.
  • Zapewniać zespołowi perspektywę biznesową, aby jasno rozumieli cele biznesowe
  • Przekazywać zespołowi kierowniczemu aktualizacje dotyczące postępów zespołu, zagrożeń i problemów poprzez efektywne wykorzystanie pulpitów nawigacyjnych i wykresów
  • Współpracować z liderami technicznymi w środowisku wielozespołowym

Kwalifikacje:

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie oprogramowania lub podobnej dziedzinie inżynieryjno-technicznej ,
  • Posiadasz ponad 2 letnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów inżynierskich z bezpośrednimi podwładnymi,
  • Dobre zrozumienie aspektów technicznych i wytwarzania oprogramowania, praktyk, procesów i narzędzi,
  • Rozumienie co najmniej jednego języka kodowania i skryptowania (C#, preferowany JavaScript)
  • Dobra znajomość frameworków CI/CD
  • Doświadczenie w praktykach tworzenia oprogramowania Agile. Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami scrum/agile.
  • Doświadczenie w pracy z  rozproszonym geograficznie zespołem wielofunkcyjnym.
  • Znajomość usług Azure Cloud (lub innych takich jak AWS, Google Cloud), GitHub, K8s
  • Doskonałe umiejętności pracy zespołowej, współpracy i komunikacji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w frameworkach UI, takich jak angularjs, responsejs itp.
  • Znajomość MS SQL lub Azure SQL.

Klient Oferuje:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Silna kultura zorientowana na zespół.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Umowa o pracę.
  • Premia roczna
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Plan zakupu akcji pracowniczych (ESPP)
  • Roczna podwyżka wynagrodzenia
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
  • Boisko do siatkówki i grill obok biura.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne.
  • Ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.