Technical Application Consultant

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów – firmy zajmującej się tworzeniem systemu dla firm farmaceutycznych, biologicznych oraz laboratoriów w USA i UK poszukujemy osoby na stanowisko

Technical Application

 Consultant

Pracując  na tym stanowisku będziesz częściową brytyjskiego zespołu konsultantów technicznych. Twoja praca skupiać się będzie wokół  skryptów SQL, konfiguracji w bazie danych Orcale oraz integracji z zrobotyzowanymi systemami automatyzacji.

Zadania na stanowisku pracy:

  • Kontakt z Klientem jak i przedstawicielami biznesowymi
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów, doskonalenie produktu w oparciu o zgłaszane opinie
  • Poszukiwanie zmian umożliwiających usprawnianie aplikacji
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, dokumentacja wymagań technicznych
  • Wdrażanie nowych i aktualizacja istniejących systemów przy użyciu konfiguracji baz danych

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne
  • Masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie wsparcia technicznego, lub roli związanej z pracą w zarządzaniu danymi klientów lub rozwiązaniach technicznych
  • Masz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (najlepiej Oracle) i języku SQL
  • Swobodnie poruszasz się w systemie Windows i Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Potrafisz rozwiązywać problemy pracować z różnymi systemami oprogramowania
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafisz ustalać priorytety, planować pracę własną
  • Jesteś otwarty na zagraniczne podróże służbowe w wymiarze około 10% czasu pracy
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Rozwój zawodowy, szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Regularne spotkania integracyjne