Team Leader – Senior C# Developer

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, szwajcarskiej, nowoczesnej firmie technologicznej poszukujemy Team Leader – Senior C# Developer. Klient jest wiodącym dostawcą rozwiązań e-biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji.

Poszukujemy Team Leader – Senior C# Developer, który dołączy do wrocławskiego zespołu realizującego projekty dla jednych z najbardziej prestiżowych klientów (Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych). Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Stack technologiczny: C#, ASP.NET Core, ASP.NET MVC, Sitecore

Zakres obowiązków:

  • Rola składa się z około 20% prowadzenia zespołu oraz 80% rozwój oprogramowania.
  • Planowanie oraz koordynacja zespołu .Net Developerów.
  • Tworzenie witryn w ASP.NET w najnowszych technologiach.
  • Weryfikacja, ocena oraz wdrażanie wymagań.
  • Code review i kontrola jakości.
  • Rozwiązywanie problemów wspólnie z zespołem.
  • Wspieranie lub prowadzenie wewnętrznych projektów.

Wymagania:

  • Minimum 4/5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku .Net Developer.
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET Core, ASP.NET MVC, .Net i C#.
  • Doświadczenie w pracy w frameworku Sitecore.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Podstawowa znajomość webowych technologii – JavaScript, HTML, CSS.
  • Doświadczenie w roli Team Leadera nie jest wymagane, natomiast jest dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (Uop/ B2B).
  • Pracę hybrydowa – konieczność pojawienia się w biurze np. 1 raz w tygodniu.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Sprzęt: MacBook Pro 16” lub Dell Precision 5550,
  • Imprezy integracyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport.
  • Miesięczny pakiet szkoleniowy (na pokrycie kosztów szkoleń, certyfikatów, platformy szkoleniowej, eventów, konferencji, książek itp.).