Team Lead & Support and Service Desk

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego, cyfrowej komunikacji poszukujemy kandydata na stanowisko Team Lead & Support and Service Desk. Firma współpracuje z takimi firmami jak Coca – Cola, Audi, Credit Suisse. Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Stanowisko w strukturze: Team Lead

Forma współpracy : umowa o pracę

Ilość osób w teamie: docelowo 5-6 (do 8) we Wrocławiu (obecnie 2 osoby)

W pracy będziesz wykorzystywał:

  • Windows 10 & Mac OS
  • Office 365 including SharePoint
  • Windows & Linux Server
  • Active Directory
  • Jira i Confluence

Będziesz odpowiedzialny za:

  • obsługę Service Desk dla Klientów zewnętrznych i wewnętrznych firmy (zadania wsparcia na poziomie 1 i częściowo 2)
  • planowanie i koordynację pracy działu

Od Ciebie oczekujemy :

  • Doświadczenia w utrzymaniu serwerów Windows i Linux, w tych standardowych narzędzi serwerowych (Atlassian, Office 365 z SharePoint i Skype dla firm)
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie I piśmie – warunek konieczny
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności przywódczych/mentorskich
  • Gotowości do nauki nowych narzędzi I technologii
  • Umiejętności w organizowaniu I ustalaniu priorytetów zadań podczas pracy samodzielnie I w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku Team Leadera

 Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i dofinansowanie do certyfikatów
  • Atrakcyjne biuro w centrum miasta
  • Różne imprezy integracyjne
  • Lekcje języka niemieckiego
  • Oryginalną szwajcarską czekoladę
  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki zdrowotnej i karty sportowej
  • I oczywiście: dobra pensja i stabilna praca w oparciu o umowę o pracę