System Integration and Test Engineer

Opis stanowiska

Krakowska firma z branży telekomunikacyjnej tworząca zaawansowane systemy komunikacyjno-radiowe dla szerokiego przekroju Klientów (organy rządowe, przedsiębiorstwa komercyjne, a także dla odbiorców indywidualnych) poszukuje osób, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu!

Inżynier Testów

Twoje zadania:

  • Instalacja i konfiguracja systemu;
  • Przygotowywanie strategii testowania w oparciu o wymagania i przeprowadzanie testów;
  • Zgłaszanie zauważonych błędów;
  • Współpraca z architektami, programistami i osobami odpowiedzialnymi za dokumentację techniczną.

Pracując z Nami zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem;
  • elastyczne godziny pracy;
  • komfortowe biura – nielimitowane ilości kawy i herbaty, świeże owoce, stoły do piłkarzyków;
  • pakiet opieki medycznej (dla Ciebie i Twoich najbliższych);
  • ubezpieczenie na życie;
  • platforma kafeteryjna (bony na zakupy, zniżki na bilety);
  • dopłata do karty MultiSport;
  • możliwości dofinansowania szkoleń;
  • bardzo przyjemne środowisko pracy;
  • wyjazdy integracyjne, sekcje sportowe i imprezy firmowe;
  • a do tego warsztaty i półkolonie dla dzieci, a także pikniki rodzinne.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wyższego wykształcenia (telekomunikacja/informatyka/elektronika, itp.)
  • Znajomości metodologii badawczej;
  • Doświadczenia z wirtualizacją serwerów/protokołami sieciowymi;
  • Konfiguracji sieci routerów/switchy;
  • Dokładności i dbałości o szczegóły;
  • Chęci do pracy w międzynarodowym zespole;
  • Swobodnego komunikowania się w j. angielskim.

Świetnie byłoby jeśli dodatkowo Twoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe obejmuje tematykę związaną z systemami telekomunikacji (TETRA/APCO25/GSM/UMTS/LTE) lub systemami radiokomunikacyjnymi.