System Engineer/ Administrator IT

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy tworzącej oprogramowanie dla branży TRAVEL, do zespołu profesjonalistów mających duże doświadczenie, którzy z pasją tworzą nowe technologie i przełomowe oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko

Twoimi zadaniami na tym stanowisku pacy będą:

  • Reagowanie na zgłoszenia od zespołu infolinii 24/7
  • Analiza zdarzeń i planów działania zespołu wsparcia
  • Monitorowanie systemu, aktualizacja oprogramowania systemowego i oprogramowania aplikacji
  • Wdrażanie opracowanych wraz z kierownikiem projektu i klientem planów działania
  • Dostarczanie raportów na temat zdarzeń
  • Codzienne zarządzanie operacyjne
  • Generowanie określonych raportów w SLA i ciągłe doskonalenie systemu monitorowania
  • Uczestnictwo w tworzeniu planów utrzymania ruchu, wdrażanie rozwiązań

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Masz doświadczenie w pracy w  systemie operacyjnym LINUX/UNIX
  • Znajomość systemów Veritas/ RHCS
  • Masz doświadczenie w korzystaniu z platform wirtualizacyjnych jak VMWare, EXN itp.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu systemami w środowiskach chmury jak AWS, GCP, MS AZURE
  • Znasz systemy pamięci masowej (NetApp, EMC), a także serwerów internetowych i aplikacji, np Tomcat
  • Posiadasz zdolności analityczne, dobrze czujesz się w rozwiązywaniu problemów
  • Nie boisz się codziennej komunikacji w języku angielskim

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języków skryptowych: Python/ Ruby/ Bash/ Perl
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 50% czasu pracy
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy