System Configuration and Test Engineer

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Ich produkty są używane przez różnych klientów komercyjnych na całym świecie (produkcja, transport i logistyka, opieka zdrowotna, handel detaliczny, energia i rozrywka).

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy Inżyniera z pasją, który odegra kluczową i aktywną rolę w procesie walidacji oprogramowania. Obejmuje ciągłe tworzenie i konserwację środowiska walidacji, definiowanie scenariuszy testowych, wykonywanie i automatyzację, zgłaszanie defektów i weryfikację poprawek. Inżynier konfiguracji i testów systemu diagnozuje i identyfikuje problemy z systemami, projektuje i weryfikuje rozwiązania złożonych problemów, oraz szuka ulepszeń w codziennej pracy. Ważną częścią pracy jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami zespołu (inżynierami testowymi i programistycznymi).

Podstawowe wymagania

  • Praktyczna znajomość projektowania i konfiguracji sieci komputerowych.
  • Znajomość narzędzi wirtualizacji np. VMware.
  • Znajomość metodologii testowania.
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w metodykach Agile.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na sprawną komunikację.
  • Stopień naukowy w dziedzinie telekomunikacji, informatyki, elektroniki lub dowolnej pokrewnej dziedziny.

Mile widziane:

  • Podstawowe umiejętności programowania (Java).
  • Doświadczenie zawodowe z systemami telekomunikacyjnymi (takimi jak TETRA, Astro, LTE, GSM).
  • Doświadczenie z serwerami Linux i Windows.

Firma oferuje:

  • Długofalową, bezpośrednią współpracę(nie outsourcing) w oparciu o umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów, świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroką ofertę zniżkową w placówkach kulturalnych i punktach usługowych,
  • Dostęp do centrum odnowy biologicznej
  • Roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
  • Możliwość dofinansowania edukacji, kursy języków obcych
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju
  • Bogate zaplecze socjalne: kuchnie z ekspresami do kawy i telewizorami, rest room’y, stołówki i lunch bar na miejscu
  • Boisko do siatkówki i miejsce do grillowania obok biura
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne dla pracowników i ich rodzin
  • Brak dress code
  • Prace stacjonarną lub hybrydową

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.