System Administrator

Opis stanowiska

Firma działająca w obszarze marketingu korporacyjnego. W ciągu ostatnich 15 lat nasz klient pomógł największym światowym markom w poruszaniu się po cyfrowym marketingu.

Międzynarodowa firma, posiadająca swoje oddziały w całej Europie, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient chciałby, abyś:

  • pracował/a nad bieżącą konserwacją i konfiguracją rozwiązań do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw i środowisk hostingowych w chmurze,
  • uczestniczył/a w utrzymaniu wewnętrznej infrastruktury firmy.

Nasz klient oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • współpracę na zasadach Umowę o Pracę lub B2B,
  • możliwość rozwoju w szybko zmieniającym się międzynarodowym środowisku IT,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne i karta MultiSport
  • regularne imprezy integracyjne i firmowe śniadania w każdy poniedziałek,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • dobrą i otwartą atmosferę, w której można uzyskać dużą niezależność,
  • dynamiczne i ambitne środowisko pracy,
  • zupełnie nową powierzchnia biurową zlokalizowana w centrum Wrocławia.

Wymagania:

  • znajomość podstawowych informacji o infrastrukturze (urządzenia sieciowe, serwery, pamięć masowa),
  • doświadczenie i znajomość środowiska Linux,
  • znajomość zagadnień takich jak: sieć IP, routing, zapory ogniowe,
  • znajomość serwerów internetowych i platform aplikacji,
  • podstawowe skrypty: Bash, PowerShell,
  • znajomość Continuous integration (CI) i Continuous Delivery (CD), zasad infrastruktury chmurowej,
  • język angielski: biegle w mowie i piśmie,
  • zdolność do samodzielnej pracy,
  • możliwość szybkiego uczenia się i szybkiego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • praktyczne doświadczenie z Docker & Kubernetes,
  • doświadczenie w automatyzacji oraz usługach chmury.