Starszy Programista Java

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta, w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych oraz mobilnych, który świadczy również usługi w zakresie outsourcingu programistycznego, poszukujemy, osoby na stanowisko Starszego Programisty Java.

Na tym stanowisku Starszy Programista Java będzie brał udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej, funduszy inwestycyjnych, automatyzacji procesów biznesowych oraz będzie tworzył dokumentację techniczną.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 7 lat doświadczenia w komercyjnym wykorzystywaniu Spring lub Java EE, Spring Data lub JPA, Hibernate, REST
  • Dobra znajomość systemów bazodanowych (w szczególności Oracle 10g i wyżej)
  • Znajomość innych narzędzi / bibliotek: JAX-B, XSLT, Oracle PL/SQL
  • Znajomość metodologii realizacji projektów: Agile, Scrum i narzędzi typu Jira / Confluence
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD;
  • Język angielski min. B2
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole, komunikatywność;
  • Preferowane doświadczenie z sektora bankowego

Klient oferuje:

  • Współpracę na zasadach umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport
  • Opiekę zdrowotną Luxmed
  • Budżet szkoleniowy