Specjalista Google Ads

Opis stanowiska

Nasz klient to lider na rynku internetowym, który pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy partnerami biznesowymi, a klientami. Aktualnie poszukujemy dla niego kreatywnej osoby dla której marketing internetowy to pasja.

Miejsce pracy : Wrocław/ możliwość częściowej pracy zdalnej

  • masz za sobą już 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads,
  • możesz pochwalić się dobrą znajomością Google Analytics, Ms Excel,
  • posiadasz umiejętność analizy danych oraz wyciągania wniosków,
  • cechuje Cię dokładność oraz sumienność.

Dodatkowe plusy otrzymasz za :

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii na Facebooku,
  • posiadanie certyfikatów Google Analytics, Google Ads.

Benefity jakie możesz otrzymać :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej ( 1 dzień w biurze)
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
  • pracę w nowoczesnym biurze, a w nim pyszna kawa, owoce i swobodna atmosfera 🙂
  • duże możliwości rozwoju, kompleksowe wdrożenie, wsparcie profesjonalistów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Będziesz odpowiedzialny za :

  • pisanie atrakcyjnych, przyciągających uwagę reklam,
  • efektywny rozwój kampanii Google Ads,
  • ulepszanie współczynników konwersji reklam,
  • rozwój narzędzi do automatycznego śledzenia efektywności reklamy,
  • stałe monitorowanie budżetu, zwrotu z inwestycji oraz najnowszych trendów,
  • raportowanie dla zarządu oraz zespołu.