Specjalista ds. weryfikacji technicznej

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy która jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej poszukujemy samodzielnego Specjalisty ds. weryfikacji technicznej

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie weryfikacji kompetencji technicznych kandydatów na stanowiska związane z branżą IT
  • zarządzanie wiedzą z zakresu weryfikacji kandydatów
  • ciągłe pogłębianie wiedzy z obszaru szeroko pojętej informatyki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Bardzo dobra wiedza z obszaru BI/SQL
  • bardzo dobra znajomość C#/.NET
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • zdolności interpersonalne
  • gotowość do pracy na część etatu

Mile widziane:

  • znajomość innych języków programowania
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej

Oferujemy:

  • dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość pracy zdalnej