Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Analitycznych KRAKÓW

Opis stanowiska

Renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni do pracy w Warszawie/Krakowie pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW ANALITYCZNYCH

Zadania:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę, u klientów
  • integracja narzędzi i systemów analitycznych z systemami bazodanowymi, operacyjnymi itp.
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o narzędzia bazodanowe, narzędzia ETL, IBM, SPSS i inne,
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane informatyczne)
  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i narzędzi ETL
  • wiedza z zakresu administrowania bazami danych
  • umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność skryptowania shellowego oraz znajomość języków skryptowych (javaScript, Python)
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość zagadnień administracyjnych dla systemów Windows, Linux
  • wiedza z zakresu technologii integracyjnych poprzez websevices (SOAP, REST)
  • znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych Big Data i baz NoSQL (np. Hadoop, Spark)
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAM, R, KNIME itp.)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
  • stałą umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  •  możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań