Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Opis stanowiska

Poszukujemy energicznej, otwartej osoby do działu tworzenia oprogramowania w IFIRMA SA – jeśli interesuje Cię rozwój w szeroko pojętej sprzedaży w branży IT, aplikuj i dołącz do nas!

Zadania:

– tworzenie bazy potencjalnych klientów,

– generowanie nowych leadów sprzedażowych

– budowanie długofalowych relacji z klientami,

– przygotowywanie ofert handlowych.

Oczekiwania:

– umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (w tym telefonicznych),

– kreatywność, zapał, entuzjazm

– umiejętność analizy potrzeb klientów,

– umiejętność docierania do decyzyjnych osób oraz budowania relacji biznesowych,

– proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań,

– prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

– doświadczenie w sprzedaży oraz  w branży IT

Kandydatom oferujemy:

– możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,

– dowolną formę zatrudnienia,

– przyjazną atmosferę pracy w zgranym, kameralnym zespole,

– uczestnictwo  w ciekawych projektach związanych z profesjonalnym przetwarzaniem wideo m.in. przez stacje telewizyjne,

– dofinansowanie do karty Mulisport lub opieki medycznej,