Specjalista ds. kontaktów z klientami

Opis stanowiska

Energiczna, otwarta, sympatyczna osoba poszukiwana, by wesprzeć pozyskiwanie klientów w szeregach działu usług tworzenia oprogramowania!

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami korzystając z naszego know how w branży IT!

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. kontaktów z klientami

Zadania:

– tworzenie bazy potencjalnych klientów,

– umawianie spotkań,

– budowanie długofalowych relacji z klientami,

– aktywne poszukiwanie klientów,

– przygotowywanie ofert handlowych

– prezentacja produktów,

– raportowanie wykonanych zadań,

– poszukiwanie nowych możliwości rozwoju.

Oczekiwania:

–  doświadczenie na podobnym stanowisku (ok. 1 roku)

– umiejętność prowadzenia rozmów handlowych (w tym telefonicznych),

– kreatywność, zapał, entuzjazm

– umiejętność analizy potrzeb klientów,

– umiejętność docierania do odpowiednich i decyzyjnych osób oraz budowania relacji biznesowych,

– proaktywna postawa i przedsiębiorcze nastawienie do realizacji powierzonych zadań,

– znajomość języka angielskiego (min B2),

– prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

– doświadczenie w branży IT

Kandydatom oferujemy:

– atrakcyjny i uczciwy system wynagrodzenia (podstawa + prowizja uzależniona od realizacji planów),

– dowolną formę zatrudnienia,

– świetną atmosferę pracy, brak dress code’u,

– uczestniczenie w ciekawych projektach związanych z profesjonalnym przetwarzaniem wideo m.in. przez stacje telewizyjne,

– przyjazną atmosferę pracy z zgranym kameralnym zespole,

– dofinansowanie do karty Mulisport lub opieki medycznej,

– parking, rowerownię,

– imprezy integracyjne.