Specjalista ds. Konstrukcji Elektronicznych ze znajomością elektroniki mocy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowego producenta i dostawcy urządzeń sterujących dla branży AGD, wykorzystującego energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej poszukujemy Specjalista ds. Konstrukcji Elektronicznych ze znajomością elektroniki mocy.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:

• Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym;

• Projektowanie układów sterowników,

• Ocenę kosztów produkcji hardware`u;

• Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;

• Współpracę w szerokiej grupie projektowej.

Oferujemy:

• Umowę o pracę;

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;

• Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

• Pakiety: Medyczny, Socjalny;

• Dopłatę do dojazdów lub pakiet relokacyjny.

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych;

• Znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki mocy;

• Wiedza w dziedzinie obwodów analogowych i cyfrowych;

• Doświadczenie w pomiarach i znajomości technik pomiarowych oraz oprogramowaniu wykorzystywanego przy projektowaniu elektroniki;

• Podstawowe doświadczenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej EMC;

• Wykształcenie wyższego technicznego (kierunki elektronika lub pokrewne);

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Dodatkowymi atutami będą:

• Własne zrealizowane projekty elektroniczne;

• Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów;

• Doświadczenie w przeprowadzaniu pomiarów temperatury;

• Doświadczenie w pracy z układami elektromechanicznymi (silniki);

• Znajomość standardów i problematyki EMC.