Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która lubi pisać i zarządzać treścią produktu. Jako Specjalista ds. dokumentacji techniczne będziesz odpowiedzialny za codzienne zarządzanie zawartością produktów, efektywne gromadzenie danych o produktach i zapewnienie ukończenia treści produktu do publikacji. Będziesz ściśle współpracować z autorami treści, menedżerami produktu i ekspertami od produktów, aby zebrać informacje o produktach, dla których tworzona jest dokumentacja. Nowo zatrudniona osoba na początku pracy przejdzie pakiet szkoleń na temat produktów klienta, dzięki czemu będzie mógł tworzyć bogatą w słowa kluczowe treść, która ma charakter informacyjny i odzwierciedla markę naszych klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśnie)
  • wyższe wykształcenie w dziedzinie inżynierii lub pokrewne
  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji oprogramowania, maszyn i innych gałęzi przemysłu
  • znajomość systemów tworzenia treści i zarządzania treścią
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomi
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel

Jeśli jesteś osobą która…

  • płynnie mówi po angielsku
  • lubi wyzwania
  • skutecznie komunikuje się z innymi członkami zespołu
  • lubi zdobywać nową wiedzę

… jesteś idealnym kandydatem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • podejście “LET’S DO IT”
  • liczne szkolenia techniczne oraz z umiejętności miękkich
  • telefon służbowy

Benefity:

  • Karta Multisport
  • Bilety na wydarzenia kulturalne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowany lunch
  • Nauka języków obcych (angielski, niemiecki)
  • Dofinansowane przedszkole