Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – lidera z branży farmaceutycznej poszukujemy specjalisty ds. bezpieczeństwa sieci IT.

Do Twoich przyszłych obowiązków będzie należało:

  • obsługa incydentów związanych z bezpieczeństwem;
  • tworzenie procedur i standardów;
  • przeprowadzanie audytów (w tym prowadzenie szkoleń; monitorowanie wprowadzonych działań, tworzenie raportów);
  • wykrywanie zagrożeń.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT;
  • znajomość narzędzi do kontroli bezpieczeństwa sieci i systemów operacyjnych;
  • mile widziane certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • szkolenia;
  • perspektywy dalszego rozwoju zawodowego;
  • bogaty koszyk benefitów: m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, spotkania i wyjazdy integracyjne.