Specjalista ds. Automatyzacji Testów Oprogramowania

Opis stanowiska

W pracy cenisz sobie różnorodność zadań? Pragniesz być obecny w projekcie od zbierania wymagań, aż do jego końcowej prezencji, mieć realny wpływ na jego proces?

Dołącz do firmy stosującej najnowocześniejsze rozwiązania przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych!

Naszym Klientem jest wrocławski software house tworzący oprogramowania dla wielu firm z Europy Zachodniej. Od 2005 roku rozwijając się w zaskakującym tempie otworzył kolejne biura w Rzeszowie, Gdańsku i Londynie – to właśnie dla niego poszukujemy Specjalisty ds. Automatyzacji Testów Oprogramowania.

Na powyższym stanowisku będziesz stanowił integralną część zespołu składającego się z Developerów, PMów, BA’ów i UX’ów. W każdym momencie będziesz mógł liczyć na pomoc swojego Team Leadera, który będzie stale wspierał Twój rozwój. Będziesz mógł korzystać z wewnętrznych warsztatów oraz wspólnych przygotowań do certyfikacji ISTQB. W pracy nie będzie Ci także obce Continuous Integration i Continuous Delivery.

Produkty: aplikacje webowe i mobilne

Technologie projektów: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Angular, iOS, Android, Hibernate, Groovy, Java, .Net, Python i wiele innych

Narzędzia: JIRA, SoapUI, Postman, Testlink, Jenkins/TeamCity, JMeter

Frameworki: Selenide, Selenium WebDriver, Cypress, RestAssured, Flurl, RestSharp, Cucumber, SpecFlow

Podejście TDD, BDD, ATDD w procesie testowania

Metodyki Agile (Scrum, Kanban)

Jeśli:

  • Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów oprogramowania
  • Znasz Javę, C# lub Pythona oraz podstawy SQL
  • Potrafisz strukturyzować, projektować i planować scenariusze oraz przypadki testowe
  • Pracowałeś z narzędziami takimi jak NUnit, JUnit czy TestNG
  • Masz doświadczenie z Selenium WebDriver lub Selenide
  • Masz wiedzę z zakresu SDLC
  • Technologie webowe (HTML, CSS, JS, Xpath) nie są Ci obce
  • Masz doświadczenie w testowniu API
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)
  • Chętnie zdobywasz i dzielisz się wiedzą
  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość w realizacji zadań i umiejętności analityczne

Pracując u naszego Klienta możesz liczyć na:

  • Finansowanie certyfikatów
  • Wewnętrzne warsztaty i szkolenia
  • Dowolną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zajęcia językowe
  • Pakiet relokacyjny
  • Multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet szkoleń miekkich
  • Godzinę w tygodniu na udział w warsztatach