Specjalista Active Directory

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy  ze skandynawskim kapitałem i filozofią zatrudnienia poszukujemy

Specjalisty Active Directory w Gliwicach lub Katowicach

Twoimi zadaniami będą:

  • Obsługa usługi Active Directory i usług poczty w tym Office 365
  • Wsparcie aktualnych projektów, w tym usług znajdujących się w Chmurze (Office 365)
  • Odpowiedzialność za działanie narzędzi do uwierzytelniania i autoryzacji rozwiązań wewnętrznych i chmurowych w tym Azure Active Directory
  • Udział w projektach związanych z Active Directory i Office 365 jak i usługami pocztowymi (szyfrowanie, kontrola spamu, ochrona przed wirusami)

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie inżynieryjne (informatyka, matematyka)
  • Świetnie obracasz się w usługach Active Directory Exchange
  • Office 365 nie jest dla Ciebie zagadką
  • Znasz zagadnienia ITIL i bezpieczeństwa IT
  • Codzienna komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem
  • Mile wdziane będą umiejętności programowania (Power Shell)
  • Znasz Microsoft MSCA/ E Private Cloud, a także MCITP
  • Wyjazdy służbowe (raz na kwartał) nie stanowią dla Ciebie problemu

A co w zamian?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Praca w nowoczesnym biurze wraz ze strefą chillout
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Karta Multisport
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu