Software Test Engineer

Opis stanowiska

Do wrocławskiego oddziału naszego Klienta poszukujemy specjalisty na stanowisko Software Test Engineer.

Firma specjalizuje się w automatyzacji laboratoriów. Oferuje oprogramowanie oraz usługi doradcze dla koncernów farmaceutycznych i biotechnologicznych.

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o istniejące specyfikacje
  • Dokumentowanie wyników w postaci rekordów testowych z wykorzystaniem HPQC
  • Tworzenie raportów incydentów i informowanie o postępach
  • Pisanie nowych testów oraz modyfikacja istniejących planów testowych

Możliwe przyszłe działania:

  • Automatyzacja tesów
  • Pisanie planów testowych w oparciu o specyfikację funkcjonalną
  • Przeprowadzanie testów akceptacyjnych u Klientów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Umiejętność pracy w Scrumie
  • Obeznanie z systemem Windows oraz SQL (w szczególności Oracle), umiejętność pisania prostych zapytań
  • Zorganizowanie i zaangażowanie, zdolność do oszacowania i dotrzymania terminów
  • Komunikatywność i współpraca w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) min. na poziomie B2

Co oferuje nasz Klient:

  • Widełki płacowe zależne od doświadczenia: określone pułapy odpowiadają doświadczeniu kandydata – negocjowane indywidualnie
  • Umowę B2B, firma opłaca VAT + możliwość płatnego urlopu lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy z wykorzystaniem „core hours”
  • Imprezy integracyjne
  • Szkolenia wewnątrzne