Software Engineering Manager

Opis stanowiska

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza nowoczesne rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej

Poszukujemy doświadczonego kierownika zespołu inżynierów o zwinnym sposobie myślenia, który lubi kierować zespołami programistycznymi, a także dostarczać oprogramowanie, które zachwyca klientów.

  • Kraków

W tej roli będziesz:

  • kierować 2 wielofunkcyjnymi zespołami pracującymi nad pomyślnym dostarczeniem przyrostów oprogramowania i artefaktów (opracowywanie i testowanie),
  • odpowiadać za oprogramowanie
  • skupić się na właściwej realizacji celów biznesowych,
  • współpracować z szeroką gamą interesariuszy w celu zapewnienia optymalnego wdrożenia i dostarczania rozwiązań,
  • wdrożyć odpowiednie środki, procesy i praktyki w celu zapewnienia zdrowia i jakości produktu oraz ciągłego doskonalenia,
  • wykonywać wszystkie zadania związane z zarządzaniem ludźmi,
  • współpracować z zespołem programistów w celu poprawy ich wydajności, eliminacji utrudnień i stworzenia kreatywnej atmosfery pracy,
  • coachingu i pomocy członkom zespołu w rozwoju kariery,
  • rekrutować, utrzymywać, inspirować i rozwijać talenty

Podstawowe wymagania:

  • tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie oprogramowania lub podobnej dziedzinie inżynieryjno-technicznej ,
  • posiadasz ponad 2 letnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów inżynierskich z bezpośrednimi podwładnymi,
  • dobre zrozumienie aspektów technicznych i wytwarzania oprogramowania, praktyk, procesów i narzędzi,
  • pasja i praktyczne zrozumienie zwinnych metodyk zarządzania projektami,
  • mentoring, delegowanie i coaching umiejętności,
  • doskonałe umiejętności pracy zespołowej, współpracy i komunikacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • solidne zaplecze techniczne,

Klient Oferuje:

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Silna kultura zorientowana na zespół.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Umowa o pracę.
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe).
  • Ulga podatkowa IP.
  • Plan akcji pracowniczych.
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
  • Boisko do siatkówki i grill obok biura.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dostęp do zaplecza odnowy biologicznej i imprez integracyjnych.