Software Engineer .Net/C#

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, zajmującej się tworzeniem oprogramowania dla swoich  klientów, od start-upów po globalnych graczy z sektora usług finansowych, energii i mobilności poszukujemy Software Engineer .Net/C#.

Poszukujemy programisty nie tylko do konkretnego projektu, ale do stałej współpracy z firmą. Projekty z branży finansowej (giełdy, fundusze inwestycyjne), energetycznej (nowe źródła energii).

Stack technologiczny: .NET/C#

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne),
  • Co najmniej 2,5 – 3 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i projektowania architektury przy użyciu .Net/C#,
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL Server,
  • Znajomość baz danych (relacyjna, oparta na dokumentach),
  • Otwartość na różne technologie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, a znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multispiort,
  • Nauka języków obcych (lektorzy i native speaker).