Java/.Net Developer

Opis stanowiska

Nasz klient to międzynarodowa firma, która  specjalizuje się w zastosowaniu nowoczesnych technologii radiowych w systemach alarmowych i systemach inteligentnego budynku. Obecnie poszukuje specjalisty  do pracy nad innowacyjnym projektem integracji systemów telefonii cyfrowej z CRM. Projekt jest na etapie wdrażania, w związku z tym osoba zatrudniona będzie mieć realny wpływ na końcowy produkt

Miejsce: Gdynia

NarzędziaGitHub, JIRA, Confluence

Metodologia pracy:·

  • Agile management,
  • Analiza kodu,
  • Swoboda w wyborze narzędzi
  • Wsparcie QA (w tym testy automatyczne)
  • System kontroli wersji

Zakres obowiązków:

  • Praca w 4 osobowym zespole programistów Java, Node.js i .Net.
  • Możliwość rozwoju i pełnienie funkcji lidera w przyszłości
  • Pisanie kodu w .Net framework 4.5 (programista .net), Eclipse Vert.x ( programista java)

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia w Java lub .Net
  • Mile widziane doświadczenie w MS.NET i Node.js
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe informatyczne  lub elektroniczne
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko  pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy – możliwość częściowej pracy zdalnej (Covid-19 praca zdalna)
  • Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka j. angielskiego
  • Zatrudnienie na B2B