Software Engineer Cloud Azure

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma tworząca nowoczesne rozwiązania IT. Dzięki najnowszym rozwiązaniom, klient wspomaga codzienną komunikację międzyludzką, która jest niezbędna we współczesnym świecie. Firma projektuje, rozwija i produkuje zaawansowane rozwiązania z zakresu analizy wideo, oprogramowania i sprzętu do zarządzania sieciowym obrazem wizyjnym. Ich oprogramowanie zostało zainstalowane między innymi w systemach transportowych, ośrodkach opieki zdrowotnej, obiektach publicznych, więzieniach, fabrykach, kasynach, portach lotniczych, instytucjach finansowych czy obiektach rządowych i detalicznych.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i testowanie  rozwiązań w obszarze systemów komunikacyjnych, częściowo zlokalizowanego w Azure Cloud. Poszukujemy osoby, która lubi pracować z różnorodnymi technologiami, jest na stawiona na rozwój, czuje się dobrze w pracy w grupie i międzynarodowym środowisku, a także jest zmotywowana by osiągać wyznaczane cele.

Wymagane umiejętności:

  • Wyższe wykształcenie  na kierunku Informatyka/Telekomunikacja lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia z Azure DevOps
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Chęć nauki języków funkcyjnych (Erlang, Elixir itd)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języków funkcyjnych (Erlang/Elixir)
  • Znajomość Docker, AWS, Bosh
  • Znajomość języków skryptowych (Perl, Python)
  • Wiedza na temat protokołów sieciowych i programowania IP w systemie Linux
  • Wiedza z zakresu Open Telecom Platform (OTP) i Apco25 Standard and Astro System Architecture
  • Wiedza z zakresu C++

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym zespole z najnowocześniejszymi technologiami
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodu, ulga podatkowa z tytułu tworzenia praw autorskich
  • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00-10:00)
  • Komfortowe warunki pracy (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe, boisko do siatkówki)
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Dla osób spoza małopolski – fundusz relokacyjny