Web Test Automation Engineer

Opis stanowiska

Dla klienta poszukujemy:

Masz okazję dołączenia do zespołu Scrum gdzie wraz z programistami i testerami zaangażujesz się w automatyzację testów (np. kryteriów akceptacji, integracji, API, interfejsu użytkownika). Będziesz także mieć możliwość rozwijania nowych funkcji. Zespół pracuje nad grupą nowo opracowanych usług internetowych.
Technologie stosowane przez zespół programistów:
Front-end: Angular 5, TypeScript / JavaScript, Less, Sass, Bootstrap 4
Back-end: Node.js, zewnętrzne interfejsy API, PostgreSQL

Podstawowe wymagania:
• Ponad roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania / ogólne umiejętności programowania.
• Znajomość JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS3 lub chęć do nauki.
• Doświadczenie w pracy z automatyzacją testów.
• Doświadczenie z dowolnymi platformami automatyzacji testów (np. Cucumber, Selenium).
• Znajomość metodologii testowania.
• Komunikatywny język angielski – w mowie i piśmie.

Dodatkowy atut:
• ProtractorJS, Cypress.
• JasmineJS (jasminewd) lub inny framework UT.
• NPM.
• Znajomość SQL.
• Doświadczenie w pracy w Scrum.
• Praktyczna znajomość Git, Bitbucket, JIRA, Jenkins, AWS.
• Komunikatywny język polski.

Co oferuje nasz klient:
• podwyższone koszty uzyskania przychodów i dofinansowania do okularów
• ubezpieczenie medyczne i stomatologiczne
• ubezpieczenie na życie
• elastyczne godziny pracy
• wygodne warunki (wysokiej klasy biura, miejsce parkingowe)
• boisko do siatkówki i grilla
• dostęp do zaplecza odnowy biologicznej
• imprezy integracyjne
• pakiet szkoleń i szerokie możliwości rozwoju