Programista Testów Automatycznych

Opis stanowiska

Nasz klient to firma będąca światowym liderem specjalizującym się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego. Oferowane rozwiązania ułatwiają życie milionom pasażerów komunikacji miejskiej w metropoliach takich jak Londyn, Frankfurt, Zurych, Hamburg, Singapur, Rijad i wiele innych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty Testów Automatycznych. Projekt dotyczy rozwoju Control Center systemu ITS (nadzoru nad komunikacją miejską). Jest to kompleksowe rozwiązanie o złożoności na poziomie systemów czasu rzeczywistego zapewniające duże możliwości dopasowania do różnorodnych potrzeb klienta oraz integracji z podsystemami zewnętrznymi, między innymi jak: informacją pasażerską, ticketingiem, business intelligence.

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej dwuletniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu przy użyciu technologii .NET, Java lub Python
  • Solidnego doświadczenia w opracowywaniu i utrzymywaniu testów automatycznych
  • Znajomości platform automatyzacji testów, frameworków i najlepszych praktyk automatyzacji
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kreatywności i rozwiniętych umiejętności analitycznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość frameworków i bibliotek .Net: Unity, ASP .Net Core, Nunit
  • Praktyczne doświadczenie w ręcznym testowaniu oprogramowania klasy korporacyjnej
  • Zaplecze DevOps (QuickBuild, Ansible, DevOps Azure) i doświadczenie w utrzymaniu infrastruktury testowej
  • Znajomość technologii JavaScript, CSS, HTML
  • Doświadczenie w metodykach Scrum/Agile
  • Gotowość do okazjonalnych podróży do pięknej Szwajcarii

Nasz klient oferuje:

  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej po tygodniowym okresie wdrożenia
  • Długoterminową współpracę oraz przyjazną i otwartą atmosferę
  • Ciekawe ścieżki rozwoju, liczne szkolenia oraz wsparcie specjalistów
  • Wyjazdy zagraniczne – między innymi do centralnej firmy lokalizacji w Szwajcarii, z przepięknym widokiem na największy wodospad w Europie z naszego biura