Software Developer (C#/.Net) praca hybrydowa Wrocław

Opis stanowiska

Dla Klienta, światowego lidera w zakresie wsparcia transportu publicznego poszukujemy Senior C# Developer. Klient specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu pasażerskiego (obecny projekt to rozwój nadzoru nad komunikacją miejską, systemy czasów rzeczywistych). W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie między innymi w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie. Praca odbywa się w systemie hybrydowym, we Wrocławiu (1-2 dni stacjonarnie). Przyjmujemy CV tylko w języku angielskim.

Wymagania:

· 2+ lata doświadczenia zawodowego z rozwojem C#, 5+ na wyższe stanowisko

· Znajomość wzorców projektowych i DDD

· Praktyczne doświadczenie w testowaniu, automatyzacji testów, w tym testach jednostkowych

· Umiejętności komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim

· Kreatywność i umiejętności analityczne

Jako zaleta:

· Znajomość frameworków i bibliotek .Net: Unity, ASP .Net Core, Nunit

· Doświadczenie z NoSQLdb, zwłaszcza MongoDb

· Praktyczne doświadczenie z platformami chmurowymi (AWS, MS Azure, Google Cloud)

· DevOps (QuickBuild, Docker, Kubernetes, Ansible, IaC, Terraform)

· Technologie internetowe (JavaScript, CSS, HTML, usługi internetowe)

· Znajomość C++, Java

· Doświadczenie w podejściu Scrum/Agile

· Gotowość do okazjonalnych podróży do pięknej Szwajcarii

Oferujemy:

· Ambitne projekty międzynarodowe, które tworzą lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie

· Praca w młodej i dynamicznej, ale ugruntowanej firmie

· Przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualizmie

· Wyjazdy zagraniczne

· Atrakcyjne świadczenia płacowe i pozapłacowe (m.in. prywatna opieka zdrowotna, imprezy towarzyskie, dofinansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych)

· Możliwość pogłębiania umiejętności, praktyczne poznawanie wielu technologii i szerokiego zakresu dziedzin biznesowych

· Elastyczny czas pracy

· Współpraca w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę